RSS
CУСПІЛЬСТВО БЛОГИ

Про шкоду не-куріння

Я не курю (принаймні, не щодень і не щотижня), але тим не менше, вважаю закон про повну заборону куріння в закладах харчування ідіотським і популістським, а тих, хто його пролобіював - не меншими рагулями, ніж тих, хто курить в ліфті.

Вони тепер ходять із гордо задертою мордою і їм пофіг втрати нормальних бізнесменів-рестораторів, їм взагалі все пофіг. Бо вони не розуміють, як це - заробляти тяжким трудом гроші, адже в них - гранти. Їм пофіг, що постраждають передусім ресторани, які витратили купу грошей на нормальну витяжку і де всі - і курці, і не-курці, могли знайти затишок і релакс. Їм пофіг, що є заклади, які орієнтовані на курців - паби, наприклад, хоча б тому, що курці - такі ж клієнти (і повноправні громадяни), як і не-курці.

А для здоров'я багато чого шкідливо. От наприклад, відпрацьовані гази старого авто-барахла. Або відсутність каналізацій в більшості українських сіл та маленьких містечок. Мабуть борці з курінням в ресторанах не повірять, що вже зараз рівень нітратів в овочах і фруктах, вирощених на присадибних ділянках вищий, ніж у вирощених в полі. А все тому, що новими хімічними засобами для кухні і ванни люди користуються, а нормальних очисних споруд - немає, і вся ця хімія отруює грунтові води, а разом з ними - моркву, бурячки чи картоплю.

В мене маленька дитина, і ми інколи з нею, гуляючи, заходимо на піцу чи пляцки. І, чесно, ще не виникало ніяких проблем знайти заклад, де не курять, або де є нормальна витяжка. Зате як тепер тішаться різні паразити на кшталт контролюючих органів. Стаття прибутку прибула!

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

14 12 2012 16:54
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ
No articles
СТАТТІ