RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Правий Сектор - від героїв до злочинців. Загадкові трансформації

На початку цього тижня почали з'являтися спочатку поодинокі звинувачення хлопців із Правого Сектору у різних неприємних речах. Ближче до кінця тижня це вже перетворилося на лавину звинувачень. Журналісти і блогери, аналітики і експерти різних видань, вже не особливо добираючи слів, синхронно малювали картини злодіїв із автоматами, які грабують перехожих, гвалтують жінок, відбирають підприємства, вбивають міліціонерів, і це далеко не повна картина.
Правий Сектор - від героїв до злочинців. Загадкові трансформації Дмитро Ярош. Фото: REUTERS/ David Mdzinarishvili

Як на мене, дивно, як майже миттєво патріоти та відчайдушні борці за свободу перетворилися на злочинців і вбивць. Але, як писав А.Сент-Екзюпері, якщо зірки загоряються на небі, то це комусь потрібно. Що ж таке сталося в країні?

Нова влада зайняла зручні крісла "папєрєдніків" і почала працювати. Але працювати вона почала по-старому, бо по-іншому не вміє. Вона почала підтягувати свій адмінрезерв, який на повірку виявився таким же гнилим, як і сама система, яку тепер вже ніхто не хоче змінювати.

Нова влада наказала майдану розійтись. Революцію було оголошено такою, що завершилася. Пробачте, а чому? Досягнуто всіх цілей? Пройшла люстрація? Змінено систему влади? Покарано вбивць і катів? Реформовано каральні органи? "Ні" по всіх пунктах.

Сталося лише одне: кілька людей забігли в спорожнілі владні кабінети і оголосили себе новою владою. Ну ще звільнили Тимошенко. Виходить це було справжньою метою революції?

Жодний вбивця не покараний, ба навіть не звільнений з посади, натомість вбито Сашка Білого, зник Андрій Карпюк та шестеро хлопців заарештовано. І це лише початок, бо ця нова влада не хоче, щоб їй ставили питання. Вона не хоче, щоб її контролювали. Але більше за все вона не хоче позбутися цих зручних крісел.

Тому вчорашні герої руками кишенькових ЗМІ перетворюються у злочинців, вчорашніми катами в погонах на них відкриваються кримінальні справи, ще трошки і на вулицях з'являться "добрі тітушки". Ми за це боролися, браття?

Нам промивають мізки казками про банди людей, які ходять по вулицях із автоматами. Хто їх бачив? Розповідають про забитих до смерті на майдані. Де тіла? 

Люди більше бояться міліції, ніж Самооборони чи Правого Сектора. А хто ж їх боїться? Хто свій страх переносить на людей? Нова влада, яка по тілах вбитих зайшла на владний олімп і зачинила за собою двері, щоб не чути як стогнуть поранені та плачуть родичі вбитих. 

Саме тому ніхто не поніс покарання. Саме тому герої стали злочинцями. Тому що нічого не змінилося. Просто нас знову стало менше.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

29 03 2014 20:50
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ