RSS
БЛОГИ

Правильний вибір Туреччини

Турки, котрі повірили тирану.

Диктатор Ердоагн взяв усю повноту влади в Туреччині

Сили опозиції не змогли переконати турків,  що їм необхідно виходити на вулиці аби вртяуватися від майбутнього походу тирана за новими перемогами.

Опопзиція говорила про загрозу тиранії, - та опозитція так і не зрозуміла, що ця тиранія це не майбутнє.

Це -  теперішнє.

І залишилось лишень дочекатися коли Ердоган буде вважати вдалим похід проти вільних людей, котрі обдурюють народи, бо ці народи, - мають отримати для себе месію, що повинен давати цим народам кисень аби народи могли жити, підтримуючи тирана, бо цей тиран відкупив людство від страшних гріхів. виконуючи накази Бога.

Турки можуть побачити безумство Ердогана, котрий вже говорить про велику змову проти нього та обіцяє народу не допустити знищення Туречини, тобто його відстороення від влади.

Тож ми можемо лишень стати свідками тієї драми, в котрій Ердоган буде і надалі репресувати свідомих людей аби дати своїм виборцям ще одну можливість впевненитися у правильності свого вибору.

Аж поки турки не зрозуміють. що вони боряться за демократію не для Америки, а для себе і ніхто не стане годувати турків,  - вони лишень самі себе можуть прогодувати...

І Америка не стане дякувати туркам за допомогу у побудові свого раю на Землі, - а просто закличе Ердогана до поваги до інтересів Америки, а турки завлишаться сам на сам із своїм тираном, котрго вибрали саме вони, а не америккаці.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

26 04 2017 19:42
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ