ПОЛІТИКА БЛОГИ

Працівники СБУ мають не з "ксівами" підприємців "доїти", а захищати державу та громадян від шпигунів

Рішення Голови СБУ В.Наливайченка провести серйозну чистку в Управлінні по боротьбі з корупцією є правильним і важливим.

Цей безпрецедентний крок демонструє волю до змін в системі Служби. На жаль, останнім часом в цьому секторі СБУ розпочався регрес та реванш схем та людей Януковича. Тому кардинальні рішення назрівали давно. Взагалі, СБУ слід позбавити невластивих їй функцій - усі "грошові" управління як от "К" та "економіка", будь-яке ліцензування треба прибрати з структури.

Головний напрямок яким має займатись Служба - контрозвідка, протидія тероризму та захист основ державності. Працівники Служби мають не з "ксівами" підприємців "доїти", а захищати державу та громадян від шпигунів та диверсантів. В цьому напрямку мислить і діє Наливайченко. І я, як голова профільного підкомітету парламенту сприятиму такій реформі спецслужби.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Facebook та Twitter. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (1) +

Додати коментар

  • вилин виктор gtn55hjd13 червня 2015 00:47
    Особисто у мене настирлива думка, що звільняють з роботи тих працівників, які заважають розкрадати бюджетні кошти. Відповісти
12 06 2015 22:11
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ