RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Потреш анархіста – побачиш регіонала

Де-юре представники інших партій, де факти вони представляють Партію регіонів. Таким чином на виборах буде не важливо, хто як проголосував, а важливо те, як комісія порахувала.

Днями Союз анархістів України зробив заяву, яка свідчить про те, що списки членів виборчих комісій від членів цієї організації сфальшовано. Згідно із заявою, списки до ЦВК передав лідер партії В.Чорний.

Він пояснив, що зробив це за вказівкою з адміністрації президента. Йому погрожували, що в іншому випадку партію закриють. Політвиконком партії виключив В.Чорного з партії, вернувся до всіх членів виборчих комісій від САУ вийти з них, бо вони нелегітимні. Політвиконком САУ вимагає у ЦВК виключити "своїх" членів виборчих комісій. ЦВК поки що мовчить.

Це наслідок формування місцевих виборчих комісій з порушенням закону. Закон вимагає жеребкування по представниках від партій по кожній комісії окремо. Але провели жеребкування одне на всіх. Таким чином в усі комісії увійшли якісь маргінальні партії, яких ніхто не знає і жодна з них не пройде до парламенту. Таких, як Союз анархістів України.

Але заява САУ дає уявлення про механізми формування комісію і мету, за якою це робиться. Де юре представники інших партій, де факти вони представляють Партію регіонів. Таким чином на виборах буде не важливо, хто як проголосував, а важливо те, як комісія порахувала.

Докладніше про це тут.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

11 10 2012 11:35
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ