RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Порошенко знехтував Петлюрою

Учора Президент України Петро Порошенко перебував з першим офіційним візитом у Франції. Аналітики ще дадуть оцінку результативності перемовин на найвищому рівні між Українською і Французькою Республіками. Але знакові, символічні речі уже впадають у вічі. Тішить, що П.Порошенко зустрівся з представниками української діаспори у Франції, вклонився погруддю Тараса в Парижі. А як же могло бути інакше, адже він Президент України.
Порошенко знехтував Петлюрою Фото: quickiwiki.com

Однак, Порошенко відверто проігнорував Петлюру. Президент України “забув” вклонитись праху найвідомішого українця, що знайшов спочинок у французькій землі. Адже, Симон Петлюра був Головним Отаманом Армії УНР, другим, після М.Грушевського Президентом Української Держави. У 1926 році Петлюру убив більшовицький агент єврей Шварцбард. Порошенко просто зобов’язаний знати ці речі.

Мазепинці, петлюрівці, бандерівці – саме так історично склалось, що цими іменами називали усіх учасників самостійницьких рухів в Україні. То що виходить Президент України проти самостійної української держави? Бо це вже не поодинокий випадок. Будучи у Парижі раніше на марші “Я - Шарлі” Порошенко також не знайшов часу побувати на могилі С.Петлюри. Перебуваючи у Мюнхені на міжнародній конференції з безпеки у лютому ц.р., Президент України також знехтував могилою С.Бандери.

Відомо, що прізвище Порошенко нинішній Президент України успадкував від матері, а по-батькові він - Вальцман. То що у Порошенка взяли гору єврейські гени? Але ж на роботу ми його найняли як Президента України, а не Ізраїлю!

Ростислав Новоженець

 

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

24 04 2015 12:51
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ