RSS
БЛОГИ

Порошенко змінює Конституцію України методами Януковича

Народні депутати, які проголосували за зміну до Конституції, рано чи пізно будуть відповідати за свої дії
 Влада на чолі з президентом Петром Порошенком та спікером парламенту Володимиром Гройсманом в союзі з «Народним фронтом», «Опозиційним блоком» та олігархічними депутатськими групами діє стандартними методами Януковича, незаконно змінюючи регламент Верховної Ради і Конституцію України.

28 січня 229 народних депутатів з «Блоку Петра Порошенка», «Народного фронту», «Опозиційного блоку», олігархічних груп «Воля народу» та «Відродження» і половина фракції ВО «Батьківщина» проголосували за незаконну зміну процедури ухвалення змін до Конституції.Після його затвердження влада в будь-який момент, купивши необхідну кількість голосів депутатів, зможе проштовхнути зрадницькі зміни до Конституції в частині закріплення «особливого статусу» Донбасу. Такі дії нинішньої влади і президента Петра Порошенка, який докладає усіх зусиль задля втілення плану Путіна щодо Донбасу, аналогічні методам Януковича і Партії регіонів.Прийшовши до влади на крові Небесної Сотні, правляча коаліція протягує у стилі Януковича умови для прийняття продиктованих Путіним сепаратистських змін до Конституції. У березні 2010 року такими ж методами діяв Янукович і Партія регіонів. Тоді їм вдалося внести зміни до Регламенту, дозволивши індивідуальне членство в коаліції. Наруга над Конституцією стала початком встановлення режиму Януковича. Пройшло шість років і злочинним досвідом Януковича скористалася сьогоднішня влада.

Народні депутати, які проголосували за зміну до Конституції, рано чи пізно будуть відповідати за свої дії.

Змінювати Конституцію мінімальною кількістю голосів через регламент роботи Верховної Ради – це повна нівеляція Основного закону та підготовка до капітуляції перед Путіним. При такому підході може дійти до того, що незабаром будуть скасовані поняття про унітарність України, про державність української мови. Кожен депутат, який підтримав ці зміни, є співучасником злочину проти держави і відповідальність за це рано чи пізно таки настигне.

Показово, що серед тих, хто голосував за можливість в майбутньому протягнути вбивчий для існування України особливий статус Донбасу – колишні «регіонали», друзі Януковича, ті, хто були причетними до вбивств людей на Майдані і голосували за диктаторські закони. В союзі з ними правляча коаліція і хоче змінювати Конституцію.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

29 01 2016 12:55
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ