RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Популізмом хворі усі політики

Нам потрібна демократія, але нам не потрібен суд Лінча
Совок, який домінує в країні диктує своє... Політики прилаштовуються до того за що готові 'продати' голоси виборці - гречка, нереальні обіцянки.

Популізмом хворі усі політики.

Я коли був нардепом теж намагався балансувати між здоровим глуздом і егоїстичними вимогами конкретних людей. При тому я ЗАВЖДИ був проти 'кредитного' закону і не раз про це публічно заявляв.

Політик, як не крути, має орієнтуватися на думку виборців, які далеко не зжди праві. Особливо в питаннях, де мають вирішувати експерти, а не білъшість. Зрештою, діагноз і метод лікування більшістю голосів на Майдані не визначиш....

Нам потрібна демократія, але нам не потрібен суд Лінча. Незалежно від того, що чи кого судять.

Але ж очевидно, що у разі, якщо є конфлікт групи і держави, політик має діяти так, як потрібно усій державі, а не окремій групі... Сьогодні час зважених прагматиків. бо крок ліворуч чи праворуч погрожує загибеллю Україні. Порошенко - прагматик. Я не знаю чи може він чітко провести лінію компромісу, щоб зберегти країну... Поки йому це вдається - ми вочевидь стали сильнішими і Путін нас не зміг подолати.

Але я далекий від думки, що розумію все, що говорить і робить президент. Допускаю, що він знає більше і краще розуміє ситуацію. Бо кроки його часом мене дратують, а підсумки - радують.

Рівно рік тому він припинив перше перемир'я (воно мене так доатувало) і одразу почалося потужне звільнення Донбасу. І от дивина: до перемир'я місцеві падали під танки, щоб не пустити нас, а після перемир'я - допомогали вигнати путінців.

Розумію, що вето, яке Порошенко накладе за вчорашній закон, спробують використати як зброю проти самого Порошенка. Але є шанс, що нарешті дії популістів стануть зброєю проти самих популістів.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

03 07 2015 12:04
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ