ПОЛІТИКА БЛОГИ

Політична воля А.Авакова. Still wait.

Розумію, що на "порядку денному" силового міністра війна і вибори. Та все ж він мав би бути послідовним у питаннях покарання винних за терор автомайданівців у своєму відомстві.
Політична воля А.Авакова. Still wait. Арсен Аваков. Фото: Reuters

Шановний пане Арсене!

З відкритих засобів масової інформації, в тому числі соціальної мережі фейсбук я дізнався про зміст листа-відповіді за Вашим підписом від 12 серпня 2014 р. голові Тимчасової слідчої комісії (ТСК) Верховної Ради України з питань розслідування фактів масового переслідування водіїв, які були учасниками мирних акцій протесту з використанням колісних транспортних засобів, та їх притягнення до адміністративної відповідальності Яворівському В.О. (копія додається). Натисніть, щоб збільшити

У ньому Ви, стверджуєте, що (цитую): «установити факт надсилання до підрозділів Державтоінспекції МВС каналами електронного зв'язку з офіційної електронної пошти ДДАІ МВС документа під назвою «Алгоритм дій» не видається можливим, оскільки за даними журналу обліку вихідних документів ДДАІ МВС вищевказаний «Алгоритм дій» не реєструвався. Також він відсутній і в електронному вигляді. У зв'язку з цим, установити авторство та ініціатора відправлення цього документа неможливо».

Стиль документу складеного найкращими канцеляристами Міністерського відомства епохи Захарченка, повинен розвіяти усілякі сумніви у тому, що Департамент ДАІ винен у якихось там переслідуваннях автомайданівців. Звісно службовці ДАІ керувалися такою собі самодіяльністю, жодних схем та вказівок не надсилалося. Зрозуміло, що порятунок шкур цілої низки і на сьогодні діючих працівників Міністерського відомства залежить, у даній ситуації, від того чи буде визнаною і доведеною їхня причетність до організованого цькування активістів Майдану через складення фальшивих адмінпротоколів за відповідною схемою. 

Доводжу до Вашого відома, що вказаний документ таки надсилався службовими особами ДДАІ МВС у обласні підрозділи ДАІ (06.01.2014, 15:22), як випливає з листа ГУ МВС у Львівській області від03.06.2014 № 9/Деп-150 (копія додається).

Натисніть, щоб збільшити

Опісля тиску громадськості у Львівській області, активістам Майдану таки надали цей документ і навіть більше - провели на його підставі службове розслідування і якби там не було - покарали винних (копія листа додається).

Натисніть, щоб збільшити

Кожен з обласних департаментів ДАІ не тільки отримав відповідний "Алгоритм дій", а й провів на його підставі наради, були видані доручення, котрі за бажання очільника Міністерського відомства дуже легко відшукати. Рівно ж так само легко можна знайти перелік осіб, котрі мали доступ до офіційної електронної пошти та надсилали вказаний "Алгоритм дій" і засобами мобільного зв'язку (уявіть собі пане Аваков, це можна відшукати) контролювали його виконання.

Усе це було б можливим якби, підкреслюю, була політична воля керівника Міністерства. 

Проте, схоже у даному, вкрай резонансному питанні Вашу міністерську пильність апарат ДАІ таки приспав:-). Ну якось не хочеться вірити, що Ви це зробили свідомо, тобто взялися покривати тих, хто ще півроку тому запопадливо реалізовував цю злочинну схемку Вашого одіозного попередника.

Вимушений також звернути Вашу увагу, на ще один кричущий факт, який засвідчує, що у Міністерстві панують старі порядки. Передостанній абзац відповіді ТСК каже, що мовляв не можна розголошувати дані про фальсифікаторів автоінспекторів, котрі за вказівкою складали протоколи на автомайданівців без згоди оцих слухняних гвинтиків.  І у цьому питанні підлеглі Вас підставили, оскільки така інформація повинна бути надана на запит слідчої комісії.

Сподіваюся, що за даним відкритим зверненням Ви обов'язково зініціюєте:

1) службове розслідування стосовно виявлення та надання принципової оцінки діям посадових осіб ДДАІ МВС, котрі були ініціаторами злочинної схеми переслідування автомайданівців за поїздку до Межигір'я 29.12.2013 р. у вигляді "Алгоритму дій", надісланого у всі обласні департаменти ДАІ МАС України 06 січня 2014 року.

2) надання інформації, про "героїв" у погонах інспекторів, котрі фальшували рапорти та протоколи про адміністративні правопорушення на автомайданівців за поїздку до Межигір'я 29.12.2013 р.

Буду вдячний, за швидкі управлінські дії і належну реакцію!!!

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Facebook та Twitter. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

17 09 2014 13:58
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ