RSS
БЛОГИ

Подія 2016 року - 13-й Президент України

Після усіх злодіянь і на додаток ще й т. зв. панамського скандалу Петру Порошенку на посаді Президента України залишається перебувати лічені місяці. Хто наступний?

Створив у Фейсбуці подію , яка, переконаний, станеться до кінця цього року. Принагідно закликаю інтернет-спільноту наближати цей день, як тільки можемо. 

Після усіх злодіянь і на додаток ще й т. зв. панамського скандалу Петру Порошенку на посаді Президента України залишається перебувати лічені місяці. Хто наступний?

В історії незалежної України було 12 президентів:

Михайло Грушевський, 1918 р. - перший президент УНР;

Симон Петлюра, 1919-1926 рр. - президент УНР (з 1920 в екзилі);

Андрій Лівицький, 1926-1954 рр. - президент УНР в екзилі;

Степан Витвицький, 1954-1965 рр. - президент УНР в екзилі;

Микола Лівицький, 1967-1989 рр. -  президент УНР в екзилі;

Микола Плав'юк, 1989–1992 рр. - президент УНР в екзилі;

Леонід Кравчук, 1991-1994 рр.;

Леонід Кучма, 1994-2005 рр.;

Віктор Ющенко, 2005-2010 рр.;

Віктор Янукович, 2010-2014 рр.;

Олександр Турчинов, (в.о.), лютий-червень 2014 р.;

Петро Порошенко , 2014 - 2016 рр.

Те, що Президент П.Порошенко незабаром піде зі свого поста мабуть усім зрозуміло - надто багато брехні і злочинів. Як це відбудеться - умовно добровільно чи під тиском немає істотного значення. Лічильник запущено. До кінця цього року буде новий президент.

Та головне, хто буде тим наступним 13-м Президентом України? Українська нація, враховуючи інстинкт самозбереження, просто приречена свідомо підібрати і обрати нового керівника держави. Зволікання - смерті подібне. Невідкладно потрібно готувати гідну кандидатуру. Не чекати поки її нам нав'яжуть антиукраїнські сили через підконтрольні ЗМІ. Зараз йдеться не про прізвище, а про вимоги до нового президента.

Президент повинен обов'язково бути етнічним українцем. Але це недостатня, хоч і головна вимога. Він має бути вихованим в українському середовищі, спілкуватись вдома і на роботі виключно українською мовою, добре знати правдиву українську історію, звичаї і традиції українців. Мати відповідний управлінський досвід. Бути патріотом не на словах, а на ділі. Бути людиною порядною, чесною і не пов'язаною з бізнесом. Мати програму звільнення української нації від московсько-жидівських впливів, проведення тотальної українізації та стратегічного розвитку Української Держави і виведення її на передові позиції в світі.

Закликаю українську спільноту у соціальних мережах обговорити цю тему і запропонувати свої вимоги до наступного президента та шляхи проведення обраної кандидатури на пост президента України.

Прошу поставитись до цього питання вкрай відповідально. Мова йде про подальше існування української держави.

Ростислав Новоженець, заступник голови Української Республіканської партії

 
Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

11 04 2016 16:15
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ