RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Побиття Єскіної і підпал «Жовтня» мають стати сигналом Кличку

Забудовник гори Юрковиці побив громадську активістку Олену Єскіної, яка вкотре прийшла до забудовника для того, щоб захистити історичну місцевість від забудови.
Забудовник гори Юрковиці побив громадську активістку Олену Єскіної, яка вкотре прийшла до забудовника для того, щоб захистити історичну місцевість від забудови.

Київ сьогоднішній все більше нагадує Київ за часів Черновецького: побої активістів, підпали історичних будівель заради зачищення території під нове будівництво тощо. Кличко повинен почати діяти!

Забудовники не відчувають страх за скоєне, саме тому відбувається те, що відбувається. Тому мер як господар міста повинен взяти ситуацію під контроль, наприклад, зібрати розширену нараду чи колегію за участі прокурора м. Києва для обговорення існуючих гарячих точок у м. Києві, напрацювання шляхів розв’язання цих проблем та захисту історичного та культурного середовища тощо.

Я здивований, невже після стількох років більш-менш вдалих протистоянь із забудовниками Київ чекає реванш? Невже нинішнє оточення мера не розуміє, що Київ особливий для всього світу унікальністю своїх історичних об’єктів.

На жаль, сьогодні питання збереження культурної спадщини не займають значного місця у промовах мера. На жаль, є багато питань щодо кадрової політики у цій галузі, як на рівні міста, так і на рівні міністерства. Це чудово, що КМДА почала зносити незаконні МАФи, але я не пам’ятаю жодного велелюдного мітингу в підтримку чи непідтримку того чи іншого МАФа, але я, як і Віталій, знаю багато прикладів, коли заради збереження історичної спадщини люди, як і цього разу Олена Єскіна, виходили ризикуючи своїм життям і здоров’ям.

Переконаний, факти нищення пам’яток, які відбулися останнім часом, повинні стати сигналом для нинішньої київської влади – уточнити свої пріоритети.

Звернувся до МВС України з проханням надати інформацію чи відкрите кримінальне провадження щодо побиття активістки. А також попросив зробити цю справу максимально публічною.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

06 11 2014 12:39
ТЕГИ: Київ
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ