RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Після місяця в цій Раді я не маю жодного сумніву - ми з вами демонтуємо цю клептократичну державу

Готовий закластися на місячну депутатську зарплату
За чисельними перервами, за невтомними договорняками людей Януковича з людьми Яценюка та Порошенка, за безсовісним саботажем з боку сотень тисяч посадовців, який кого завгодно зробить Максимом Залізняком, ховається одна дуже добра справа.

В нас, малесенькими непевними росточками, але щодня і вгору нарешті росте справжня політична еліта. Яка вчиться не заробляти на повноваженнях, а використовувати їх для змін. Яка буде виконувати те, про що домовлялися при об'єднанні в коаліцію. Яка вже домоглася призначення в уряд перших технократів і не дозволила очолити жоден парламентський комітет тим, хто затаврував себе 16 січня. Яка обов'язково звільнить і тих їхніх подєльніків, хто через договорняки проліз в крісла заступників і секретарів.
Яка (а для справи це ще більш важливо) вимагає обговорювати закони з суспільством перед голосуванням. Яка почала сперечатися про них на фракціях та комітетах і просити знавців надоумити там присутніх. Яка недосвідчена. Яка ходить в дешевих светрах. Яка оточена симулякрами і кидалами. Але яку вже не зупинити.

Після місяця в цій Раді я не маю жодного сумніву - ми з Вами демонтуємо цю клептократичну державу. Ми проломимо двері для найкращих з нас в генпрокурори, прем'єри та президенти. Ми знімемо тисячолітнє прокляття України, де суспільство захоплювало, а держава викликала зневагу. З помилками, з поразками, з втратами, але наша країна в нас вийде. Готовий закластися на місячну депутатську зарплату:).

Мав на кінець дня півторагодинну розмову з одним з творців Генпрокуратури Грузії часів Саакашвілі. Він прийшов з ідеями як нам краще запустити Антикорупційне бюро. Від дозволу провокувати хабарями із захистом учасників таких операцій. До практики відбору майна у посадовців та їхніх пов'язаних осіб, які не можуть його пояснити. Я погодився з 99% ідей, але зауважив, що окрім тиску парламенту для створення цього бюро боротьби з топ-корупцією потрібна воля Президента і Прем'єра. І допомога генпрокурора, - додав співрозмовник. Так розмова перейшла на роботу чи скоріше її саботаж нинішніми правоохоронними органами за потурання нинішніх керівників держави.

І ми зійшлися на думці, що ми зараз на тому незамінному для Грузії етапі, коли Жванія, Саакашвілі та Бурджанадзе в їхньому парламенті збирали сили для атаки на безнадійну, розшматовану, клептократичну державу.

В України теж вийде

Джерело: facebook.com/IegorSoboliev

 

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

09 12 2014 22:14
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ