БЛОГИ

Перші думки щодо президенських виборів у США

Поважаю американську демократію, чесні і прозорі вибори
Вітаю вибір американського народу і обрання президентом США Дональда Трампа.

Знаю, що Україна не буде полишена напризволяще перед російською агресією і внутрішнім ворогом - корупцією. Передвиборча політична риторика відходить в минуле - починає працювати державна система.

Корумпована українська влада безумовно програла від перемоги Дональда Трампа, як, зрештою, програла б від перемоги Гілларі Клінтон, а український народ однозначно виграв. Нове американське керівництво підтримуватиме український народ, а не стару корумповану українську владу.

Система балансів і противаг, яка існує в США, не дасть змінити курс на підтримку України і протидію російській агресії. Саме тому США збережуть і розвинуть статус стратегічного партнера України. Зіпсувати відносини може тільки брехня і корпупція українських можновладців.

З іншого боку, поважаючи те, що відбувається за океаном, маємо діяти самі! Як свідчить практика останнього періоду, щастя українців в їхніх руках. Українці самотужки зупинили ворога, як і власними силами та на вольових якостях вигнали банду Януковича.

Залишилось - здолати корупцію в вищих ешелонах влади. За нас цього не зробив Обама, не зробить і Трамп, але знаю, що політика нового керівництва США щодо корумпованої і офшорної української влади одержить нульовий рівень толерантності. В хід підуть персональні санкції щодо корупціонерів у найвищому керівництві України - зараз такий список формується.

І ще одне.

Американська демократія продемонструє, передусім, нам українцям, як президент, ще до недавнього бізнесмен, не стане президентом-олігархом.

Знаю, президент Трамп відкладе будь-які заняття бізнесом. Він не збагатиться від президентства і не використовуватиме державу для власного збагачення. Політична влада для нього - можливість служити людям, а не нагода заробити грошей!

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Facebook та Twitter. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

09 11 2016 11:49
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ