RSS
CУСПІЛЬСТВО БЛОГИ

Перевиховати Одесу

Вже декілька місяців Одеса здригається від підривів волонтерських центрів. Паніки немає, проте міліція та добровольчі загони патрулюють місто задля безпеки людей. Одеса живе своїм життям.
Перевиховати Одесу Фото: autonews.autoua.net
Віталій Устименко, координатор Самооборони Одеси розповідає, що волонтерів багато, всіх захистити важко.

"На наш штаб ніхто не наважились напасти і навряд чи нападуть. Вибухи були у тих волонтерів, які були незахищені. Нажаль, всіх захистити ми не здатні, бо їх дуже багато (як формальних, так і неформальних). Нападають на менш захищених, до яких легше дістатися", - каже Віталій

Взагалі в штабі Самооборони понад 15 громадських організацій, серед яких волонтери, які збирають допомогу нашим хлопцям та волонтери, які допомагають переселенцям.

Однак, одеський "антимайдан" живе своєю уявною реальністю, про рубль, про бідолашну Одеса окуповану укропами, як ЗСУ, Нацгвардія, добровольчі батальйони обстрілюють міста та села Донбасу та іншою пропагандистською нісенітницею, яку штампують російські ЗМІ і яку можна побачити на офіційних сторінках у соцмережах.

"Раніше це об’єднання мало перевагу, воно було більш агресивним й самовпевненим. Наразі активісти показали свою силу і поки триває важка  робота з допомоги фронту та боротьба з корупціонерами. Нам вигідний їх страх перед хунтою, яка їсть малюків і вбиває снігурів", - розповідає Віталій.

Зараз штаб Самооборони та активісти працюють над виявленням каналів фінансування місцевих сепаратистів.

"Без зовнішньої підтримки одеські антимайданівці дуже кволенькі, бо безкоштовно Одеську народну республіку створювати ніхто не бажає. Тільки проросійські бабусі можуть сидіти на лавках, нарікаючи на погану владу у Києві", - розповідає активіст.

Зараз у місті є свої труднощі, але перед волонтерами, Самообороною, активістами полягає серйозне завдання – перевиховати  населення. Такий процес уже почався.

Координатор Самооборони заспокоює: "Якщо коротко - все нормально.

Ловимо корупціонерів і от з ними проблем більше, ніж з сепаратистами, якщо чесно. Окрім того, ми регулярно виїжджаємо на південь області, для профілактики. Але там більше вати, аніж сепаратистів (розумієте різницю).

Не думаю, що ситуацію у нас можна назвати напруженою. Ми готуємось. У нас є вишкільний табір, де ми навчаємо військовій справі патріотів. Дуже багато охочих пройти наш вишкіл і бути готовими дати по зубам агресору", - каже Віталій.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

06 02 2015 15:00
ТЕГИ: Одеса
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ