RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Перемога або смерть

Єдине місце, куди можна повертатися, щоб набиратися сил для нової боротьби, – це Майдан
«Можливо, щоб відрізати шляхи до втечі опозиції з Майдану, варто палити їхні хати, перед тим, як палити хати регіоналів?» – доволі влучну думку висловив мій знайомий Андрій Турчинський.

Напевно, найбільший страх людей, які роблять спільну справу, бути зрадженими. Зрештою історія України переповнена прикладами зрад, а найбільше до цього були причетні так звані представники еліти, які за тимчасові вигоди готові були зрікатися власної гідності й завжди знаходили для цього пояснення. Люди, які вже місяць героїчно охороняють Майдан, не дуже розуміють, коли їм зі сцени розповідають про реформування конституції чи моральну відповідальність владних мужів. Але Вони знають точно, що потрібно повністю змінити владу і зробити це негайно. В іншому випадку усім, хто стояв на Майдані, не буде куди повертатися, а дочекатися містичних виборів у 2015 році зможуть лише учасники антимайдану, якщо, звичайно, вийдуть з похмілля.

Доволі агресивною, несподіваною, але обнадійливою прозвучала заява одного з трьох голів опозиції Кличка про те, що перевибори Президента і парламенту мають відбутися в березні 2014 року. А виклик Кличка на ринг Януковича шокував багатьох тих, хто хотів вже домовлятися з владою, виторговуючи собі традиційно гарні міністерські посади. Не менш агресивною є поведінка і двох інших голів опозиції Яценюка та Тягнибока, які розуміють, що дороги назад вже немає. Єдине місце, куди можна повертатися, щоб набиратися сил для нової боротьби, – це Майдан. Вже тепер зрозуміло – зради Майдан не пробачить. І такі міцні та високі барикади не лише від зовнішнього ворога, але і перепона для дезертирів.

Скільки б не намагався Янукович не помічати опозиційні сили, а от розвести повсталий народ України стає все важче. І пісня його як гаранта добігає кінця.

Андрій Скоп, редактор газети "Своє слово"

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

19 12 2013 18:03
ТЕГИ:
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ
No articles
СТАТТІ