RSS
БЛОГИ

Парад специфічних "патріотів" з вивихнутим IQ.

Навіщо влаштовують історично запізнілі псевдо-патріотичні фрик-шоу знесення комун-пам'ятників?
 Навіщо влаштовують псевдо-патріотичні фрик-шоу знесення комун-пам'ятників?
Символічні ідоли-пам’ятники радянським кривавим катам та ідеологам, мали б розпочати демонтувати ще на початку 90-х. Тоді у перші роки Незалежності України від російсько-радянської квазі держави, це було і логічно і доречно.
Зараз же, за логікою, це має робитися вже буденно й без галасу. Без псевдо патріотичного шоу, бо в часі ці історичні події, надто вже запізнилися.
 
Для прикладу: повалення пам'ятника Петровському у Дніпропетровську, котрий був одним із ініціаторів створення ВЧК та організації Голодомору 1932-1933.
 
Вже більш ніж півроку, мало бути рішення місцевої влади, розписані техніка й процес демонтажу. Але ж НІ! Без шоу примітивно мислячих, ніяк. Прийшли навипередки, та власноруч завалили того ідола радянського ката.
"Патріоти" під час цього псевдо-патріотичного шоу, чомусь волали "революція", та "Слава Україні". До чого тут революція? До чого тут Слава Україні?
 
Тобто за логікою цих "патріотів", то ще місяць, рік, п’ять років тому, цей пам’ятник  їх цілком влаштовував й не символізував нічого антиукраїнського.  Бо вони ж мовчки ходили повз нього й навіть не звертали уваги. Але зараз якісь "лідери суспільних настроїв" дали команду "фас" й сотні упоротих "патріотів" з нетрадиційною інтелектуальною орієнтацією – водночас зненавиділи саме цей пам’ятник, саме зараз, саме в цю хвилину, ну і понеслась гав-гав-риторика й дикунські понти. А десятки тисяч начебто адекватних патріотів підхопили та активно-пафосно підтримали це ганебне запізніле на  25-ть років дійство.
 
"Ініціатором знесення пам'ятника став народний депутат України Андрій Денисенко, котрий є близьким соратником Бориса Філатова - голови Дніпропетровська. Дивно, але Філатов почав свою діяльність на новій посаді не з процесів декомунізації, а з реанімації режиму януковича (зважаючи на прийняті ним кадрові рішення)."
 
Насправді це соромно, що ті "активісти", за 25 років Незалежності, жодного разу не намагались реально-практично діяти у цьому - антирадянському напрямку.
 
То чим там ті місцеві "патріоти" так гучно пишаються? Тим, що двадцять п’ять років не звертали свою увагу, що пам'ятники авторам Голодомору й радянського терору, котрі знищили десятки мільйонів українців, серед яких було чимало геніальних – генофонд Української Нації, досі на своїх місцях по всьому місту?
 
Довідка для малограмотного "патріота":
процес декомунізації узаконений - ухваленим 9 квітня 2015 року Верховною Радою України пакетом законів. 
15 травня 2015 року закони підписав Президент України Петро Порошенко. Закони були опубліковані 20 травня 2015 року та набули чинності з 21 травня.
 
Тож ваші примітно-галасливі "патріотичні" понти, та прояв "патріотично-свідомої" активності, вже майже рік як НЕДОРЕЧНІ.
Все! Законодавчо прописано, що будь які радянські ідоли мають бути демонтовані з життя України. Все решта – свистопляски навколо цього буденного процесу, є звичайними фрик-шоу і не більше.
 
P.S. Повалення цих радянських ідолів, виглядало б більш-менш героїчно, за часів правління авторитарних президентів кучми та януковича. А зараз – сміх для адекватних та примітивний піар для убогоих
Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

31 01 2016 21:33
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ
No articles
СТАТТІ