RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Пане Аваков, чим пояснити велику кількість одіозних призначень?

Шановний пане Арсене! Я до останнього вірив Вам, що одіозні призначення на керівні посади в міліції колишніх корупціонерів - це помилки від поспіху. Але все більше починаю переконуватися, що це - добре спланована система, чи, краще сказати - бізнес-план.

Ну невже не можна повністю змінити в апараті МВС принаймні кадровиків, запросити нових і незаплямованих людей, які підбирали керівників міліції за новими критеріями? Так, Ви особисто не можете за всім встежити, але саме від Вас залежить, хто пропонує Вам та Вашим заступникам призначати в області корупціонерів і негідників.

Останній приклад - призначення на посаду начальника ДАІ Львівської області Богдана Мицака. Ця людина заплямувала себе корупційними скандалами, які визнало навіть колишнє керівництво ГУ УМВС у Львівській області. Саме за це він і був звільнений. Інформацію можна знайти в багатьох ЗМІ Львівщини. Чому Ваші працівники, розглядаючи особові справи, не звертають увагу на публічну інформацію про кандидата та його репутацію?

Не маю особливої надії, що Ви прочитаєте це повідомлення і вживете необхідні заходи, однак обіцяю Вам, що ми, громадські активісти Львівщини зробимо все, аби не допустити на робоче місце корупціонера! Також залишаємо за собою право поширювати інформацію про підозри в корупції нового керівництва МВС. Інакше чим пояснити велику кількість таких одіозних призначень?

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

17 03 2014 12:37
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ
No articles
СТАТТІ