БІЗНЕС & ФІНАНСИ БЛОГИ

Олігарх Єрємєєв у змові з росіянами хоче вкрасти українську нафту

Українські патріоти з митниці повіддомили, що народний депутат Єремєєв подав заявку на викачку технологічної нафти з нафтопродуктопроводу Грозний-Армавір-Трудова – частина нафтопродуктопроводу, що пролягає по території України.
Олігарх Єрємєєв у змові з росіянами хоче вкрасти українську нафту Фото: forexAW.com

Як я вже зазначав у вчорашньому блозі, через суди доведено, що ця ділянка є власністю держави Україна. Отже в цьому контексті технологічна нафта є складовою цілісного майнового комплексу, і жодна приватна юридична особа не має права викачувати нафту, яка є власністю держави.

Можна зробити висновок, що Єремєєв вступив в злочинну змову з російською компанією Дочірнього підприємства "ПрикарпатЗахідтранс" Південно-Західного відкритого акціонерного товариства трубопровідного транспорту нафтопродуктів Російської акціонерної компанії "Транснафтопродукт", що знов намагається заволодіти українькою власністю.

А рішення судді Господарського суду Рівненської області Гудзенко від 21 квітня про перегляд справи є також частниною плану по розкраданню України. Сьогодні ж подам заяву до правоохоронних органів про намір олігархів скоїти злочин

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Facebook та Twitter. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

30 04 2015 11:25
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ