RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Офіційна заява

Я, Хома Андрій Степанович, голова Координаційної Ради Майдану (надалі КРМ), офіційно повідомляю, що складаю із себе повноваження Голови громадської організації «Всеукраїнська Координаційна Рада Майдану»(надалі ГО «ВКРМ») та виходжу із складу її Засновників, разом із своїми однодумцями, активістами Майдану.
Координаційна Рада Майдану, як організаційна платформа, була створена представниками різних громадських ініціатив та організацій, 22 лютого 2014 року з метою забезпечення ефективної діяльності громадянського протестного руху на Майдані у Києві після  самоусунення окремих партійних структур від організації  діяльності  Майдану.

З метою забезпечення виконання господарських завдань Координаційної Ради Майдану, 25 березня 2014 року була створена юридична особа ГО «ВКРМ». Так і не було потреби скористатись нею, адже активісти КРМ були сконцентровані на участі у громадських акціях та в організаційних заходах. Ресурсним забезпеченням Майдану, практично займались окремі представники Центральної Ради Сотень Майдану.

На сьогодні, окремими Засновниками ГО «ВКРМ», більшість з яких є представниками Центральної Ради Сотень Майдану,  викрадено статутні документи, протоколи та печатка юридичної особи ГО «ВКРМ» (13.08.2014 р. Шевченківським РВ УМВС України у м. Києві відкрито кримінальне провадження та внесено в ЄДРДР). За достовірною інформацією група осіб за попередньою змовою вирішили скористатись ГО «ВКРМ» та виступати від імені «Майдану», для досягнення своїх  особистих цілей. Є ймовірність підробки протоколів ГО «ВКРМ» та документації.

Доки міліція встановлюватиме та розслідувати цей факт, я своєю Заявою, засвідчую нелегітимність цієї юридичної особи ГО «ВКРМ».

Я із однодумцями, у законний спосіб, відстоювали та відстоюватимемо цілі Майдану – люстрацію влади та зміну системи управління в Україні, через зміну законодавства  та скеровуватимемо свої зусилля для консолідації та активізації громадського руху для досягнення цих цілей. Я особисто відстоюватиму кожну людину, в межах своїх можливостей, права та законні інтереси, якої порушено чиновниками. Я не покинув Майдан і людей під час його розгону у суботу 9 серпня 2014 року і був поряд з майданівцями, робив все, щоб не була покалічена ні одна людина з Майдану. Наша команда до сьогодні на Майдані, продовжує боротись проти корупційної олігархічної машини, беручи участь у протестних акціях під Верховною Радою.

Наша команда продовжує працювати у новоствореній громадській структурі - Координаційній Раді. Ми свідомо відмовились від «експлуатації» слова «Майдан», щоб своїми діями та вчинками довести, що маємо право себе називати майданівцями. Наші цілі незмінні.

Мені не по дорозі із тими, у кого власний інтерес вищий від суспільного.

Слава Україні!                                                                                                                                                             З повагою Андрій Хома.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

18 08 2014 09:48
ТЕГИ: майдан,
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ