ПОЛІТИКА БЛОГИ

Нинішня українська влада діє по шаблонах усіх попередніх

Якщо її критикують, вони не намагаються змінити ті підстави, які викликають критику, а натомість пробують розгорнути контрпропагандистську роботу
Нещодавно під час зустрічі з єсівським дипломатом останній поцікавився моєю думкою про хід реформ.

Відповів, що з радістю прокоментую це питання тоді, коли в Україні почнуться реформи. На що співрозмовник повним єхидства тоном показав мені якісь дві згорнуті сторіночки і заявив: "Ну, як же це немає реформ? Мені ось щойно в МЗС список реформ дали".

Посміялись.

Але насправді зовсім несмішно. Нинішня українська влада діє по шаблонах усіх попередніх - якщо її критикують, вони не намагаються змінити ті підстави, які викликають критику, а натомість пробують розгорнути контрпропагандистську роботу.

На певному етапі (дуже недовго) статті лідерів держави в іноземній пресі, прес-релізи, списки реформ, що роздаються на зустрічах з іноземними дипломатами можуть знизити політичний тиск через відсутність реформ.

Але це безперспекстивна політика. Переконувати треба не іноземців, а своїх громадян. І не прес-релізами та презентаціями, а реальними справами. Це єдино правильний піар.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Facebook та Twitter. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

23 03 2015 12:23
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ