RSS
CУСПІЛЬСТВО БЛОГИ

Новий етап у дискредитації Патрульної поліції офіційно розпочався

Інформаційні вкиди і маніпуляції будуть нарощувати інтенсивність. Буде відверта брехня, напівправда, недомовки і ще купа маніпуляцій правдивими фактами.
Новий етап у дискредитації Патрульної поліції офіційно розпочався Фото: hromadske.tv

Колишні і чинні мєнти, чиновницьке кодло, окремі політики, гебістська мережа ху*ла і просто недалекі українці. Уся ця сволота робитиме усе можливе, щоб реформу визнали провальною, навіть якщо вона буде успішною. Будуть круті "інсайди", звинувачення в корупції, непрофесіоналізмі. Будуть "стурбовані" пости з псевдотурботою про дітей, яких "політики віддали у м'ясорубку". Будуть спроби висміяти нових поліцейських, "онолітічно розкритикувати". Будуть знедолені матері з розіп'ятими немовлятами просити захисту від "свавілля" нових поліцейських, які "нічим не кращі за старих". Врешті, будуть "свідки", які "бачили, як нові брали хабар". Словом, буде задіяно увесь арсенал піартехнологій, щоб змусити нас розчаруватися у цих людях і цій (на жаль частковій) реформі.

В цього експерименту і так дуже погані початкові позиції. Інколи складається враження, що це навмисно роблять так частково і так повільно, щоб провалити. Але це вже не суттєво. Зараз усе залежить від тих, хто став новим поліцейським і від нас. Їм потрібно максимальна підтримка як на вулицях, так і в інформаційному просторі. Тому просто ігноруйте усі ці вкиди, які спостерігатимете найближчим часом.

P.S. Потрібно зрозуміти і одразу прийняти той факт, що нові копи робитимуть помилки і що, ймовірно, серед них теж знайдуться хабарники. З цим треба змиритися вже зараз, щоб не дати себе розвести на розчарування потім. Ну, і не забувайте, що найлегший спосіб дискредитувати ідею, - це дискредитувати її носія.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

06 07 2015 11:57
ТЕГИ: МВС, поліція
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ
No articles
СТАТТІ