RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Нові господарі і нові правила Львівської облдержадміністрації

Коротко моя думка з приводу блокування ОДА. Вчорашній так званий штурм Свободою другого поверху ОДА з спробою звільнити приміщення від активістів Автономного опору, якісь чомусь саме за собою закріпили другий поверх (щоб ви розуміли, другий поверх є головним, там сидять всі керівники ОДА) я сприйняла доволі навіть позитивно.
Нові господарі і нові правила Львівської облдержадміністрації Фото: Андрій Поліковський / iPress.ua

І мені все одно, хто там би сидів, АО, Правий сектор (який зараз нібито контролює перший поверх), ОО, Свобода чи ще хтось. Бо після того, як побула десь півгодини в ОДА, вийшла звідти з неприємним осадом. 

Спочатку мене не пускав на другий поверх якись молодняк, хоча в руках я тримала посвідчення журналіста (відкритий для всіх доступ лише на першому – там гріються, п’ють чай і ходять в туалет). На другому типу штаб, одна з кухонь, сплячі тіла студіків, медпункт. Коли я їм внятно пояснила, що вони трохи не праві, і що за «диктатора» Сала я сюди без проблем заходила, ті мене пропустили, типу – ой, ми вас не правильно зрозуміли, і шо вони фільтрують тут провокаторів.

Потім на другому поверсі я хотіла сфотографувати закриті прапорами портрети губернаторів часів Януковича (на фото), але мене не пускав до них якийсь чоловік, бо тут типу кухня. На хвилинку – кухня одразу напроти кабінету голови ОДА, по барабану, як його ім’я, я не розумію, чому там треба було робити «стодолу»? На прохання зайти і сфотографувати портрети в ХОЛІ, мене спитали чи в мене є якась акредитація. Хоча йому показувала посвідчення. Акредитація, щоб сфотографувати портрети! Врешті я вмовила дядька мене пропустити, але за кілька хвилин він мене ж вигнав на прохання начальниці кухні. Бо я НЕ МАЮ САНІТАРНОЇ КНИЖКИ!!! А тут кухня (там мастили канапки). Виганяв мене в той час, коли я записувала коментар в жіночки, що їх мастила, ТОБТО ПРАЦЮВАЛА! 

Далі я хотіла пройти через ОДА в облраду, де тривала сесія, там є перехід, але хлопці блокували вхід в вестибюль, через який проходить вхід в залу де саджає Штаб, і через який проходить коридор в облраду. Врешті я пристала до начальника охорони чи ким він там був, без наїздів, з посмішкою происла дати коментар. Віг чогось перелякався і таки відвів мене до святая святих – ШТАБУ, який засідає в залі засідань ОДА, де я була безліч разів на пресухах. Там мене зустріли теж насторожено. Тричі я пояснювала, хто я і шо я, що мені треба (всього лише в кого-небудь взяти коментар!), мене таки завели в зал, там один з лідерів Автономного опору мені пояснив, що за годину буде прес-конференція і все розкажуть. Я його дуже просила дати прямо зараз коментар, що чекати годину мені проблематично, він таки виділив мені п’ять хвилин, за що дуже дякую, а то я геть втратила надію в «нову владу». 

За п’ять хвилин мене кілька осіб дружньо просило вийти, бо там буде засідання. Я виходила, згадуючи, скільки разів я тут була на нарадах ОДА і вони були відкриті для преси.

Ідучи назад, нарвалась на тітку, яка втирала, що вона тут фільтрує журналістів, кому можна і не можна заходити, і провладних журналістів не пускає (я так розумію, що тітка сама собі таку роль придумала і до АО не мала стосунку). 

Тітка при цьому зумушувла мене взяти канапки і чай на віп-кухні за метр від кабінету губернатора, але в мене без санітарної книжки жодного бажання це їсти і пити не було.. 

П.С. і блін, як можна адекватно сприймати отакі заклики в соцпережах від «Терміново потрібно 20 буханок бородинського. ПЕРЕПОСТ!!!!», «Також хлопці й дівчата потребують наступне: каремати, спальники, рації, побутово-кухонні предмети, засоби гігієни. Але найважливіше - це ваша присутність!». Між іншим, хлопці і дівчата живуть у Львові, у них немає спальників і зубних щіток дома?? А митися теж дома не можна?? В Київ, хлопці і дівчата, чомусь не їдуть, хоча у Львові тримати оборону могло би від сили півсотні людей, бо нема тут кому ту ОДА штурмувати, бо смороду буде більше, ніж треба.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

29 01 2014 14:45
ТЕГИ: Львів
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ