RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Ніхто не збирається нищити приватний бізнес Коломойського

Я був серед тих, хто пропонував ідею призначення олігархів на губернаторські посади. Тоді, в критичний момент початку війни на Сході, всі мільярдери відмовилися. Став губернатором один Коломойський. Він і його команда реально багато зробили для зламу сепаратизму і патріотичного відродження Дніпропетровщини.

Другою заслугою Коломойського стало перетворення Дніпропетровська на центр логістики АТО. Звідси вилітала авіація, йшли конвої з пальним і їжею, тут родичі впізнавали тіла загиблих. Все це потребувало цілодобової важкої праці Коломойського та його заступників. 

За все це щира вдячність. 

Дуже прикро, що поряд з цим з'явився інший Коломойський, який прагне будь- якою ціною залишити під особистим контролем державні підприємства. Від образ журналіста до використання озброєних людей. Це неприйнятно. 

Ніхто не збирається нищити приватний бізнес Коломойського. Але йому (як і всім іншим олігархам) доведеться усвідомити необхідність трансформації в крупних підприємців, які грають за загальними правилами. 

З іншого боку конче необхідно добитися СПІЛЬНИХ ДЛЯ ВСІХ правил. Уряд має добитися, щоб дивіденти сплатила не тільки Укрнафта, а й всі інші власники облгазів, і обленерго, і промислових гігантів типу Турбоатому.

Одночасно має бути запропонована і негайно проведена прозора процедура конкурсів для призначення керівників державних АТ. 

Міняти керівника в Укртранснафті чи деінде шляхом кулуарних рішень ставленика одного олігарха на іншого теж неприйнятно. 

Ще одна важлива річ. Будь- який силовий опір має бути жорстко придушений. Бо цивілізована країна мусить мати єдину монополію - право держави на застосування зброї для захисту закону. 

І кожен, хто цього не визнає, а тим більше вбиває українського силовика під час його служби - має постати перед судом. 

Саме за це - рівність можливостей, свободу особистості і рівність перед законом - ми виходили на Майдан.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

23 03 2015 22:39
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ