RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Непотрібна "Свобода"

Як зберегти прописку у Раді?
Представники політичного Львова знову у Верховній Раді. Цього разу це одвічні вороги "Свободи" - "Самопоміч" Андрія Садового. На цих виборах вони вразили нас не менше, ніж партія Тягнибока у 2012, бо стали третіми та провели в парламент 34 нові обличчя.
Непотрібна "Свобода" Олег Тягнибок. Фото: twitter.com/vo_svoboda

Проте, за традицією останніх років, львівська партія не може без скандалу. Щойно Андрій Садовий відкорковував нову пляшку шампанського, як йому хтось вистрілив іншим корком у потилицю. "Самопоміч" залишилася без "ВОЛІ". Юрій Дерев’янко оголосив, що його партія сформує у ВР окрему фракцію і "здійснюватиме захист інтересів її виборців і діятиме згідно з рішеннями з’їзду партії".

Красивий хід, враховуючи, що більшість виборців чула про "ВОЛЮ" як про інтернет-провайдера, а тут ще й партія така є. Подібне хрещення скандалом було зі "Свободою". Тоді у 2012 на ефірі "ШустерLive" її представник, коли взнав про результат партії на виборах, розправивши крила заявив, що "Ми прийшли у ВР, щоб набити морду Партії регіонів".

До речі, коротко про "Свободу". Вони не пройшли у парламент, бо занадто високо задерли голови і уявили, що політичний тріумвірат, який створили на Майдані – квиток у бізнес-класі до ВР.

Проте світле майбутнє у раді вимірюється ділами, а не смолоскипними маршами. Поки "Самопоміч" розробляла "Реанімаційний пакет реформ", "свободівці" Мірошниченко та Бенюк били писка Пантелеймонову. Поки Майдан гудів, Юрій Михальчишин прогулювався Хрещатиком разом із бригадою своїх культурознавців в адідасі.

А поки все це відбувалось, Ірина Фаріон встигла заперечити своє комуністичне минуле. Потім показала журналістам свою любов до орнітології та ботаніки, іменуючи себе орлицею та яблунею. І як вишенька на торті – Ірина Фаріон назвала людей, які не проголосували за неї на окрузі "рабами і нещасними". На моїй пам’яті це вперше, коли кандидат у депутати кусає руку, яка його годує.

До речі, Ірина Фаріон – чемпіон щодо образ. Не встигли волонтери поставити українську армію на ноги, як пані "орлиця" передала "нічний привіт якомусь бірюкову", який є москалем, а його язик – найкращий трофей для Путіна. Юрій Бірюков – один з небагатьох, які жертвують багато чим, аби поставити українську армію на нові берци та важку броню.

"Свобода" - партія чудових людей, які захищали країну і на Майдані, і зараз на Сході. Біда в тім, що цих людей партія не показує, вона про них згадує здалека, але вперед себе далі ставить провокаторів. Якби Олег Тягнибок визнав помилки "Свободи", пообіцяв їх виправити та виключив би з партії "ненадійних елементів", то був би у парламенті і бив би пики "Опозиційному блоку".

 

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

11 12 2014 16:47
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ