RSS
CУСПІЛЬСТВО БЛОГИ

Непопулярні думки по АТО та Донбас

моє дадзибао
1. Відповідальність за смерть мирних жителів на Донбасі (і дівчини із дитиною у Горлівці) цілком лежить на шалених "в"язаних беретах" (бабусях і дідусях, домогосподарках та  т.зв. "ватники"), які не пускали в ту ж Горлівку українську армію на початку квітня, а також на тих хто патякає про "мирне співіснування з сепаратистами"!
 
2. Жителів Донбасу немає сенсу в чомусь переконувати і тим більше "організовувати для них просвітницьку кампанію і створювати культурний продукт". НЕ ДОПОМОЖЕ! Нас може цікавити тільки залучення у спільну діяльність "вимушено лояльну" частини громадян (що вже мислить раціонально), яка сама потім "по-донбаськи" пояснить "ватникам" - як любити Батьківщину! Нам потрібно буде потім просто не заважати.
 
3. Конфлікт на Донбасі є по своїй суті інтернаціональним. В його основі лежить боротьба за цінності. Але ці цінності лише за формую нагадують європейські. насправді цінності  Революції Гідності - загроза  для Заходу. Справедливість, громадянська участь, новий лад, економіка даріння, солідарність та управління спільним, недомінація, екологія відносин. За такі цінності можна боротися. 
Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

30 07 2014 09:51
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ