RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

не ВРЯТУВАТИ РЯДОВОГО ШКІРЯКА

"Мы критикуем несчастного Зоряна за то, что он рьяно попытался привезти домой из Непала застрявших там соотечественников на не очень новом самолете Минобороны. Но мне это нравится", - пишеВікторія Сюмар і так пояснює, різницю між Україною, яка сильно змінилася за останній рік і Росією, яка живе в атмосфері тотального "одобрямсу дій Путіна".
не ВРЯТУВАТИ РЯДОВОГО ШКІРЯКА Зорян Шкіряк. Фото: novostimira.com

А ще в стрічці з'являються дописи у яких з товариша Шкіряка почали ліпити героя. Не так, як пані Сюмар - мученика, а героя. Розповідають як, мовляв, класно, що нарешті у нас "є люди з гідністю, які мають мужність подати у відставку самостійно". Майже цитата. От так.

І це шапіто в різних ракурсах намагаються продати нам в соусі "влада міняється". Типу прийшло нове покоління моральних політиків... Може нове покоління і прийшло, але до чого тут Шкіряк?

А Шкіряк, як і в рятувальній непальській операції - тут ні до чого. Уся ця трагікомедія - чергове підтвердження того, що влада, а точніше персонажі в ній - взагалі не міняються і навіть не планують це робити. Вони просто інтенсивно намагаються бути схожими на людей, що змінилися. Бо якби відбувалися справжні зміни і до влади прийшли моральні люди, то Шкіряк не взяв би в Непал свою баришню у робоче відрядження за гроші платників податків. Бо це, як мінімум, неморально, а ще викликає підозру корупційних дій. А ще треба вияснити чи не підпадають його дії під статтю 365 ККУ "Перевищення влади або службових повноважень". Цікаво чи займається цим питанням прокуратура?

Історія з падругою Шкіряка також свідчить про високу моральність і бажання змінюватися у соратників і керівників Шкіряка. Товариш Аваков, наприклад, договорився до того, що падругу Шкіряку ледь не Фірташ з Льовочкіним на борт підкинули. А товариш Яценюк вже який день підряд не може підписати заяву про звільнення. І тут я підтримую Арсенія Петровича. В жодному разі не можна підписувати його добровільну заяву. Бо, кулювлоб зобов'язаний звільнити Шкіряка "по статті" із записом в трудову книжку. Якщо не за провальну "рятувальну" операцію, то за те, що взяв сторонніх осіб у відрядження точно. Це був би моральний приклад для інших чиновників. Натомість нам починають підрозказувати байки і переводити стрілки на Фірташа з Льовочкіним. Так ніби це не від них залежить, що ці два покидька все ще на волі.

P.S. У нас вже був і президент, який пожежі лопатою гасив і багато інших персонажів, включно з Шкіряком, який "рятувати" літав. Може хтось нарешті покаже цим придуркам їхні посадові інструкції і роз'яснить, що керівник має систему налагоджувати (будувати), а не лопатою пісок сипати чи корчити з себе Чіпа і Дейла.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

13 05 2015 15:13
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ
No articles
СТАТТІ