RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Назарбаєву і Лукашенко зрозуміло, що головна проблема в Путіну

Я переконаний, що переговори у Мінську посилять антипутінську коаліцію. Вони також дають зрозуміти нам, що уже в путінській коаліції між Лукашенком і Назарбаєвим теж є свої бачення того, що Путін не правий.

Переговори. Перемиря. Це такі несподівані слова, які мають смисл незалежно від результатів. Нагадаю про десятиденне пермиря чи незастосування зброї на Донбасі зразу після обрання Порошенка президентом України. Тоді багато кому здавалося це безглуздим. Але коли я говорив з людьми на Донбасі, то вони казали: «Ви знаєте, ми думали, що в Києві наші вороги, але коли було оголошено про незастосування зброї, а сепаратисти і терористи продовжили її застосовувати – ми зрозуміли, що нам ворог це сепаратисти і терористи, а не Київ, не Майдан, не Порошенко!».

У даному випадку (в Мінську) відбувається те саме: немає значення, чим закінчаться сьогоднішні переговори. Вони закінчаться, швидше за все, продовженням переговорів через деякий час. Думаю, що ніяких особливих рішень прийнято не буде. Але є найважливіше – Україна готова вести переговори. Ми готові не лише воювати із нашими ворогами, але й говорити. І коли Меркель каже, що військового рішення цієї проблеми немає, то вона права у тому розумінні, що сьогодні спосіб перемогти Путіна, це створення антипутінської величезної коаліції. Влади світу до цього готові, але вони готові створювати антипутінську коаліцію не у вигляді військових сил, а у вигляді різного спектру різних дій. В тому числі мирних, економічних дій, три рівні санкцій – це все антипутінська коаліція.

Я переконаний, що переговори у Мінську посилять антипутінську коаліцію. Вони також дають зрозуміти нам, що уже в путінській коаліції між Лукашенком і Назарбаєвим теж є свої бачення того, що Путін не правий. Назарбаєв прямо сказав - він впевнений, що вирішення питання на Донбасі залежатиме від переговорів між Порошенком і Путіним. Зауважу: «з Путіним», а не з ДНР чи ЛНР! Тобто навіть для Назарбаєва і Лукашенка зрозуміло, що в Путіні головна проблема. І це дуже важливо, що вони це розуміють. Тому що свої ЛНР і ДНР Путін може влаштувати і в Казахстані, і в Білорусії. Тому і Казахстан і Білорусія дивляться на Україну із надією. Якщо ми переможемо, то і вони теж почнуть свій шлях до незалежності. До справжньої незалежності, а не до тої, яка в них є сьогодні.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

26 08 2014 22:21
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ