RSS
БЛОГИ

Навіщо співав Дещиця?

Як відомо, вчора в.о. міністра закордонних справ України заспівав світовий хіт про президента Російської Федерації, що призвело до великого резонансу в суспільстві. Отже навіщо співав Дещиця?
Як відомо, вчора 14.06.2014 відбулася акція під стінами посольства Росії в Києві. Акція видалась досить агресивною, пікетувальники закидали посольство зеленкою, яйцями та поперекидали автомобілі дипломатів. З точки зору міжнародного права, територія посольства належить державі, чиє посольство на ній перебуває. Отже посольство РФ, це територія РФ, а не України. Також міжнародне право захищає автомобілі дипломатів, зокрема їх не можна перевіряти, а тим паче перевертати.
  Ми можемо довго дискутувати щодо того чи була ця акція провокацією самих росіян чи волевиявленням українців, точно так само ми можемо дискутувати про доцільність проведення такої акцїї, та все ж хотілось би сконцентрувати увагу на діях очільника МЗС.

Міністр закордонних справ України – це обличчя української держави, яке повинне демонструвати вихованість, толерантність та хороші манери, і це мабуть перший випадок в історії, коли головний дипломат країни дозволяє собі співати на людях, що глава сусідньої держави не дуже хороша людина. Після того, як Андрій Дещиця заспівав пісню, в соціальних мережах ця тема набула розголосу, хтось захоплюється главою МЗС, а хтось вважає його непрофесійним. Російські політики також накинулись на Дещицю з обурливими і часто також невихованими зауваженнями. А отже, в.о. міністра закордонних справ досяг своєї мети, зробивши дуже вдалий тактичний хід. Прихильники футболу безперечно знають про тактику головного тренера донецького Шахтаря Мірча Луческу. Вона олягає у тому, що в разі поганої гри його команди, особливо це стосується поєдинків з непримирнним суперником київським Динамо, пан Луческу намагається відвернути увагу вболівальників та експертів від гри команди та окремих гравців, беручи удар на себе. Зокрема під час матчу головний тренер може влаштувати скандал, кидатися шапкою, сваритися зі всіма підряд, після матчу поливати суддів, вболівальників, гравців чужої команди брудом задля відвернення уваги від його підопічних, які провалили гру.

Щось схоже вчора зробив Андрій Дещиця.

Пікетувальники закидали посольство, перевертали автомобілі і цілком могли піти на штурм, не факт звичайно, але могли. Шпальти усіх світових ЗМІ безперечно би вийшли з фотографіями перевернутих авто і українці в очах світу виглядали би дикунами. Дуже цікавим є той факт, що під час акції біля посольства Росії з’явився саме міністр закордонних справ, хоча міг прийти Олег Ляшко і заспівати цю пісню, проте це би не викликало такого резонансу. Отже Андрій Дещиця прийшов заспокоювати пікетувальників і заспівав перед камерами пісню про Путіна. Чи знав міністр закордонних справ, якою буде реакція Росії на його спів? Безперечно знав, тому і співав. Російським політиками та посадовцям довелось обирати на кого зганяти свою злість: на пікетувальниках чи міністрі. Очевидно, що міністр закордонних справ є  куди більш помітною персоною. Тож росіяни накинулись саме на нього, і перекинуті автомобілі та закидане яйцями посольство відійшло на другий план. А отже, дипломат виконав свою місію.

 

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

15 06 2014 18:56
ТЕГИ:
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ