RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Національний імунодефіцит

Яка нематеріальна їжа в українському просторі є?
Усе що ми чуємо, бачимо, читаємо - питомо впливає на нас. Засмічення інформацією як ніколи спотворює хиткий і без того, ще не готовий до завершености, світ дитини, а той і людини в якому вона проживає.
Отож, розгляньмо ті базові канали та стратегії "відходів", котрі так міцно і наполегливо заліплюють очі та вуха, вдираючись до наших мізків і... відкладаючи матрицю, хибно детермінують наші координати перебування. 
"Беззубі" офіціянти котрі на прохання перемкнути московський канал на український безпорадно, здавалось би, знизують плечима у відмові та байдужо по 8 а то і більше робочих годин в день слухають біланів, лєпсів, пугачьових, нюш, артурів піражкових та понуро і по-рабськи, неосмілюються переключати канал. Дивлячись свідомо чи підсвідомо на себе як на меншовартісну націю, мова якої "трошки відрізняється від російської" безопірно ковтають "нематеріальну їжу". Що з них буде як були вигодовані таких харчем???
Отож найголовніший ефект московської стратегії - цілковите забуття пам"яти предків та "вшоломлювання" перекрученої на свій лад інформації для того аби збити національний, здоровий імунітет. Одним із таких симптомів "зараження"  - толерантність в їхній інтерпретації.
Як може бути нація беззбройна в даному світі? Як може держава бути без мілітарної звитяги? Як може врешті решт триматися видиме - економічний добробут, без ідеології, тобто без вектору дій? Тому пускаючи слину побачивши апетитний кусок м"яса за якого нічого не просять, не забудь запитати яка ціна його? Адже ймовірніше за нього просять твою свободу. 
Викиди від потапів і насть камєнських, закінчуючи "елітними"московськими  срєбрами, ба навіть безневинними глюкозами, наразі якісний імунодепресант  для молоді та дітей, не кажучи вже про отой, зеківський шансон - вершину "мистецтва" переважно кремлівсько-кримінальної еліти. 
Подумаймо уважно, і застановімося глибоко  - чим підвищують опірну здатність організму? Правильно - продумана стратегія, що направлена на цілковите знищення всього проімерського і шовіністського проти укрїнської НАЦІЇ. Так, нації, а не українського народу. БО, тільки нація за етногенезом, творить ДЕРЖАВУ.  
Час настав!     
Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

24 12 2013 16:03
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ