RSS
БЛОГИ

Народна центральна виборча комісія проти фальсифікацій

До уваги всіх, хто не хоче, щоб ці вибори стали останніми

Думаю, що недавно проголошену ідею Народної центральної виборчої комісії були б зацікавлені підтримати всі політичні сили, які не мають доступу до адміністративного ресурсу. Цю ідею висунули шість громадських організацій з Києва, Харкова і Тернополя. Ініціатори проекту висунули гасло: "Зробити вибір мало. Треба переконатися, що його враховано".

Ця ідея є відгуком на відверте порушення закону під час формування виборчих комісій. Воно було проведено таким чином, що представники купи маргінальних  партійок, які не мають шансів бути обраними, по всій країні увійшли до місцевих виборчих комісій.

У дуже багатьох випадках  члени комісій не мають жодного відношення до тієї території, де вони увійшли до складу комісії. Вони, як правило, є вихідцями з Донбасу і Криму. Дуже часто  представники цих маргінальних партій фактично є членами однієї владної партії.

Абсолютно очевидно, що готуються фальсифікації виборів за принципом товариша Сталіна: "Не важливо як проголосують. Важливо як порахують". Тому долю виборів можуть вирішити небайдужі громадяни, які, виявивши порушення на виборах,  задокументують його і пошлють до сайту "Майдан", який і слугуватиме майданчиком проекту.  Як саме це зробити можна побачити тут

"Майдан"  вже здійснює моніторинг порушень виборів. Виявлено системні порушення закону. Результати моніторингу  можна побачити на сайті.

Мова не іде про відданість якійсь із політичних сил. Прихильники всіх партій і всіх ідеологій в Україні мають бути зацікавленими в тому, щоб ці вибори  за допомогою фальсифікацій не стали останніми. Якщо фальсифікації закріпляться, то ми будемо обирати завжди одну і тут саму партію.

Ініціатори проекту Народної ЦВК наголошують: "Ми, ініціатори проекту, не висуваємось до Верховної Ради України, не пов’язані  прямо чи опосередковано, явно чи таємно, з будь-якою політичною силою чи то
політиками. Ми поважаємо Ваші політичні погляди, якими б вони не були і хочемо захистити вибір кожного!".

Нагадаю, що "Майдан" утворився 2000 року як реакція на вбивство журналіста Георгія Гонгадзе й інформаційну блокаду акції "Україна без Кучми". Сайт народної журналістики "Майдан"  під час помаранчевої революції став одним з головних джерелом правдивої інформації про події, що відбувалися в Україні.

Про те, як фіксувати і куди посилати інформацію про порушення на виборах можна прочитати тут.

 

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (1) +

Додати коментар

  • Михайло Антонишин5 жовтня 2012 19:45
    хахахахаахахахахах
    Луканов свій сайт прорекламував:)))))) Відповісти
05 10 2012 16:58
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ