БЛОГИ

На боротьбі з корупцією безпечніше заробляти як на корупції?

Українофобія на марші! "Засрали, прости господи, этим своим парадом весь город" - пише Олександр Дубинський, зірка програми "Гроші" на каналі "1+1"
  І цей псевдожурналіст, виявляється, мільйонер!!! Чого завгодно чекали, тільки не такого. Скількох він звинувачував у тіньовому збагаченні, а сам такий самий?! Програма, до речі, професійна, швидко викликає захоплення. Але помітні маніпуляції, наприклад, розпалювання заздрості бідних до багатих. Це цинічне вбивство надії на реформи та європейське майбутнє, придушення української мрії розбагатіти завдяки чесній праці. Більшість людей пробачає... Думають: ну, перестаралися хлопці, однак ціль же ж гарна, боротьба з корупцією... Але перебільшувати корупцію одних і мовчати про корупцію інших, беручи за це гроші - це що, не корупція?! Небезпечно пробачати такі речі!!! Вороги України роблять ставку на ліві настрої, і все починається з такого аморального кепкування над військовим парадом захисників України! Хотілося б спитати пана Дубинського, чи розуміє він, що іноді краще відмовитись від брудних грошей і не працювати на Путіна?! Український журналіст, передусім, має бути чесним та патріотом! Вимагаємо від каналу "1+1" та його власника Коломойського прибрати з ефіру цю моральнознедолену людину!
Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Facebook та Twitter. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

25 08 2016 12:13
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ