RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Ми здатні знайти у собі сили і сказати: Ми це зробимо!

Доброта, як національна гордість українців, стала для нас національною трагедією. Ми довго терпимо і багато пробачаємо. Якщо б більшість наших громадян знала правду і розуміла, що насправді робить «українська влада», то революція в Україні розпочалась би вже сьогодні і прощення не було б нікому.

«Сенсаційне антиінтеграційне» розпорядження українського Уряду, за яке Меркель не пробачить Януковичу втрати України, показало нас, в особі влади, як ненадійного політичного партнера. Хоча ми сподіваємось, що Україна таки буде  членом Євросоюзу.

 Кожен хоче заробити свої дивіденди, Меркель - ринок збуту та фахову словянську дешеву робочу силу, Росія – максимально зберегти свій вплив та статус потужного  геополітичного гравця, Янукович – забезпечити собі другий термін свого президентства. Тільки нас тут нема, звичайних українських громадян. Тому і нема у нас особистої мотивації на протести для зміни системи влади, та на кого міняти? Ми вважаємо, що це ще не наш час, що це гра олігархів крупного бізнесу, що це ще нас не стосується. Як ми помиляємось… .

       В Україні прогресує криза системи управління. Еліти деградовані корупцією та морально спустошені.  Політична еліта країни опустила українську політику до рівня  брудного бізнесу. Сама політика, як така, відсутня, реалізовуються лише бізнес проекти. З тим ганебним євищем потрібно закінчувати, принципово, а не йти з ним у Євросоюз. Тому, напевно, Європа нас боїться і не спішить форсувати події, адже українське суспільство на сьогодні виконує роль «пролетаріату» для збагачення олігархічної верхівки та паразитування чиновників, а не є джерелом суспільних змін в державі.

       Це явище «комуністичного пролетаризму», нищить культурні та національні здобутки, що призводить до деградації свідомості, падіння моральності, суттєвого зменшення впливу та ролі релігії, хаотичного розвитку не репродуктивних одностатевих стосунків, засилля пиятства, насилля та росту неосвідченості та неграмотності суспільства.

     При тому, як би наше суспільство ще досконало розуміло, як працює банківська система в Україні, то завтра б розпочались масові погроми та спротив народу, бо насьогодні вся банківська система стала «валютним обмінником» правлячої верхівки, а не донором розвитку внутрішнього економічного ринку. Валюту в країні розкрадауть, а за решту купляють «жуйки», а не  новітні технології та сучасне обладнання. Економіка морально застаріла. Рівень життя різко погіршується. Ми стаємо рабами у своїй державі. Ми на порозі революційних змін. Верхи не можуть керувати по новому, а низи не хочуть жити по старому.

  На мою думку, тільки національна ідея побудови економічно могутньої країни, спонукатиме розвитку національної економіки та забезпечить розвиток великої Української держави із своїми світовими національними інтересами, де люди усіх національностей гордитимуться тим, що вони є українцями з якими рахуватимуться у світі як з Великою нацією.

    Тому і Європа у XXI столітті фактично приречена на націоналізм. Бо модель побудови сучасного Європейського союзу уже була запроваджена на практиці СРСР, та після штучного нищення національної ідентичності народів, зазнала краху. Теоретично, мешканець Євросоюзу – абстрактний прототип – «комуністичного пролетаря» Радянського Союзу, а практично - сучасний споживач в глобальному світі, різниці нема.

    Тільки розвиток національних економік та пропаганда національних ідей європейських народів, створить конкурентне середовище із цінностями, ідентичністю та релігійною мораллю, та забезпечить сталий розвиток інтегрованих національних економік, на гідне, забезпечене та соціально справедливе життя  громадян Євросоюзу. У такій родині європейських народів і наше місце, як суб’єкта цієї інституції, все інше не перспективне.

    Та ми, за роки незалежності, спромоглися лише виростили клас «корумпованого чиновника», а не громадянина середнього класу, здатного жити за європейськими цінностями. Корупція з’їдає нашу державу, як ракова пухлина. Тому нас не змінить ні найкращий президент, ні європа, ні великі гроші, допоки ми не змінимось самі та знайдемо у собі сили сказати: Ми це зробимо! Ми змінимось! Ми велика українська нація! Ми сучасна Європейська держава! Хай нам у цьому допоможе Бог!

 

 

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

23 11 2013 01:12
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ