RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Ми маємо вибороти своє майбутнє

Втома від брехні і пріоритету особистого збагачення української верхівки - зашкалює. Але це означає путінізацію України. Ми залишимося не тільки без європерспективи, але й без виборів, без правил, без інвестицій.

Вчора єврокомісар Фюле півтори години вислуховував монолог Януковича про негаразди, які чекають Україну в разі євроінтеграції. Цей формат був розцінений Європою як відмова від підписання Угоди.

З сьогоднішнього дня європейці проводять внутрішні консультації. Варіанти відповіді коливаються від скасування саміту до підписання Угоди з наступним прийняттям необхідних законів.

Перше переважає. Втома від брехні і пріоритету особистого збагачення української верхівки - зашкалює. Але це означає путінізацію України. Ми залишимося не тільки без європерспективи, але й без виборів, без правил, без інвестицій.

Дуже важливим є завтрашнє засідання ВР.

Ще важливішим - кількість учасників недільного Євромайдану.

Ми маємо вибороти своє майбутнє.

 

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

20 11 2013 22:18
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ