RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Ми – українці європейського походження

Для Януковича євроінтеграція – це спосіб захистити монопольне право Межигірської Сім'ї на пограбування України від зазіхань Кремля
Кордон рабства не можна перейти нелегально. Зробіть свій внесок у повернення України до сім'ї європейських народів.
Ми – українці європейського походження Юрій Луценко. Фото: Ярослав Іваночко / iPress.ua

З кожним місяцем довіра до Януковича і його партії падає. Вже понад 80% українців не підтримують дії влади.  Нікого давно навіть не намагаються обдурити гаслами покращення, модернізації та «почуюкожного». Майже все суспільство розуміє: єдиною об'єднуючою ідеєю цього бандтва з претензією на еліту є безкарний грабіж країни і людей. Глибше їхніх кишень може бути лише дупа нашого життя.

Кожен день приносить нам докази того, що ми живемо в своїй країні, але державу у нас украли. Вся її потуга нахабно і зухвало працює на Межигірську Сім'ю проти кожного з нас. Фактично, нам оголосили війну.

Щоб перемогти правлячу мафію треба вийти з нав'язаних нам правил протистояння і бунтів, які випускають пару, але не змінюють систему. Такий шанс нам дає Угода про Асоціацію України та ЄС, що має бути підписана в листопаді цього року.

 Цей історичний шанс випав Україні при президентстві В. Януковича. Та чи збирається він  запроваджувати  в Україні європейські стандарти правосуддя, демократії, конкурентної економіки, соціального прогресу? Звичайно, ні!

Для нього євроінтеграція – це спосіб захистити монопольне право Межигірської Сім'ї на пограбування України від зазіхань Кремля.

Ця зрозуміла всім хижацька причина євроактивності української влади серйозно стримує Європу в прийнятті остаточного рішення.

Щоб забезпечити прорив до Європи, ми, громадяни, маємо продемонструвати свою позицію.

Ініціатива Третя Українська Республіка пропонує кожному киянину дати Європі сигнал: ви підписуєте угоду не з Януковичем, а з мільйонами європейців українського походження!

Для цього ми організовуємо з 1 жовтня акцію ЄвроТУР, у ході якої сотні волонтерів роздаватимуть 250 тисяч прапорців та стрічок з українсько-європейською символікою.

Кордон рабства не можна перейти нелегально. Зробіть свій внесок у повернення України до сім'ї європейських народів.

Євроінтеграція не може відразу перетворити Україну на процвітаючу європейську країну. Але вона  стане першим кроком до зміни країни.

Наступним кроком має стати переобрання Президента.

Під  час виборів 2015 ми повинні пам'ятати причину поразки 2004. Змінювати треба не тільки прізвище Президента, але й правила життя в країні. Це має бути не конкурс бажаючих очолити руїни, а вибір  фундаменту майбутнього.

Давайте домовимося щодо головних блоків цієї роботи:

- об'єднання різномовних українців навколо культури  проти пануючого жлобства;

- відновлення чесного суду і некорумпованих правоохоронних органів замість пануючого "безпрєдєла" державного бандитизму;

- створення конкурентної економіки проти олігархічного монополізму, що нищить робочі місця і вичищає гаманці;

- перехід до реального самоуправління, запровадження механізмів відкликання депутатів та урядовців;

- інвестування не в минуле, а в майбутнє - медицину, освіту, будівництво.

Саме така кампанія не ПРОТИ, а ЗА позбавить будь-яких шансів переобратися нинішню Межигірську мафію. Саме в такій дискусії ми знайдемо кращого кандидата на Президента від опозиції. Саме під такий план ми зможемо не тільки проголосувати за нього і його команду, але й вийти на вулиці в мирному мільйонному повстанні за своє майбутнє.

Мене щодня питають кияни: за кого голосувати і як відстояти свій вибір? Мені і легко, і важко відповідати їм. Легко - бо завдяки рішенню Януковича, проголошеного в Печерському суді, я не балотуюся в Президенти.

Важко - бо поки що лідери опозиції не домовилися про єдиного кандидата з єдиною програмою дій і єдиною командою виконавців. Я роблю і буду робити все,  щоб це рішення було прийняте. Після років, проведених в кам'яному мішку камери смертників, я повернувся в політику тільки для того, щоб на основі досвіду поразок і перемог допомогти змінити Україну.

Тому я відповідаю так:  Після зради Ющенка навряд чи хтось готовий боротися з владним монстром лише заради зміни прізвища нового Президента з невідомими намірами. Ми маємо об'єднатися і примусити політиків оголосити потрібний нам план змін у країні. Це має бути розписаний по місяцях план євроремонту із заздалегідь названою командою виконавців. Можливо, розробка такого плану допоможе їм знайти потрібне рішення щодо єдиного кандидата на посаду Президента, Прем'єра, інших керівників.

І тоді  політика перестане бути виставою масок перед  партійним активом. Вона знову творитиметься широкими масами вільних людей на київських вулицях і площах. А далі, далі  ми з вами пам'ятаємо, як викурити Донецький Порожняк із високого крісла.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (1) +

Додати коментар

  • Марио Скучесс22 жовтня 2013 22:24
    О ворюга,жиденок пьяный голосок подает.Коенчно мы "европейская нация"!Хотя многие европейские ученые не согласны,и ин-тут георафии Франции,не согласен с трактовкой украинских ученых,что Украина-центр европы!Центр Европы,заверяют они,это Беларусь,Литва,Польша.Украина входит в центр только частично. Відповісти
02 10 2013 10:18
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ