ПОЛІТИКА БЛОГИ

Місія нових політиків

Змістовна альтернатива.
Місія нових політиків Фото: telegraf.com.ua

Результати соціологічних досліджень, проведених за останній час виявились дуже цікавими.

Журналісти та експерти, активно обговорюють причини таких результатів. Серед пояснень звучать наступні: виборці бажають бачити у політиці нові обличчя; це наслідок «бунту» громадян проти представників старої політичної еліти; за певного кандидата готові проголосувати виборці, які завжди керувались принципом «проти всіх»; за нового політика можливо проголосує значна частина молодих виборців, які раніше просто ігнорували свято демократії.

Всі ці аргументи правильні і їх потрібно враховувати. Але, на мій погляд, найважливішим ресурсом зростання рейтингу нових кандидатів є інтуїтивний запит виборців на можливість приходу політика який запропонує змістовну альтернативу для розвитку суспільства, сформує Нову візію для країни.

Чи зможуть нові політики дати відповідь на цей щирий суспільний запит, дізнаємось у найближчий час. Особисто мені, хотілося б сподіватись, що так.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Facebook та Twitter. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

04 02 2019 19:06
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ