БЛОГИ

Майже прем'єр і геї

Без п'яти хвилин (а може, вже і чинна) перша людина в Україні за Конституцією - Володимир Гройсман - одноосібно перекреслив усі здобутки ЛГБТ за минулі роки

Громадські організації гаряче підтримали ініціативу можливої розробки законопроекту про цивільні партнерства, але чомусь не б'ють на сполох щодо призначення гомофоба головою Уряду.

Нагадаю, що 12 листопада 2015 року Голова Верховної Ради України пан Гройсман заявив: "Ми з вами виступаємо за сімейні цінності. Я чую якісь фейки, що в Україні можуть бути які-небудь одностатеві шлюби. Не дай Бог, щоб це відбулося. І ми ніколи не будемо це підтримувати".

Після цього у березні 2016 року чинний на час написання посту прем'єр Яценюк оприлюднив план реалізації Національної стратегії у сфері прав людини. Згідно з документом, в Україні планується створення "ефективної системи запобігання та протидії дискримінації". Один з пунктів плану передбачає розробку до II кварталу 2017 року "законопроекту про легалізацію в Україні зареєстрованого цивільного партнерства для різностатевих і одностатевих пар з урахуванням майнових і немайнових прав, зокрема володіння та наслідування майна, утримання одного партнера іншим в разі непрацездатності, конституційного права несвідчення проти свого партнера".

Звісно, ні у кого не викликає запитань, чому треба так довго чекати і чому саме Уряд буде у муках народжувати концепт законопроекту півтора роки. Чудові народні депутати України, серед яких і Світлана Заліщук, постійна відвідувачка різних ЛГБТ-подій, чомусь не спроможні це зробити раніше і чомусь не зробили протягом 2015 року.

Я би хотів подивитися, як людина, яка із презирством ставиться до геїв та лесбійок, «скуповує» депутатів і проштовхує потрібні президентові рішення, раптом стане ліберальною, відповідальною та відмовиться від радянських штампів у своїй голові. Яке диво має статися, щоб ретроград і корупціонер став захисником прав і свобод людини?

Висновок дуже простий: уряд під керівництвом гомофоба не ухвалить жодного толерантного і недискримінаційного рішення, про законопроект щодо цивільних партнерств можна забути, а депутати замість виконання своєї законотворчої функції будуть лише звинувачувати у всьому Уряд.

Шкода у всьому цьому хаосі і грі за голоси виборців та європейські гроші тільки нас із вами. Привид Чечетова з його «развели как котят» ще довго буде переслідувати як українську політику, так і інфантильне громадянське суспільство.

 

 

 

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Facebook та Twitter. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

03 04 2016 17:11
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ
СТАТТІ