RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Майдан вже не піде на компроміс із владою

Коли ми поверталися зранку з нічного чергування разом з Ігорем Ожиївським, до нас підійшла доволі скромно одягнена жінка і поцікавилась, чи ми з Майдану. Ми відповіли ствердно. Тоді вона дала нам у торбинці гарно запаковану ковдру, а також витягнула гаманець, де було тридцять п`ять гривень, з яких двадцять попросила передати на потреби наметового містечка, відповідно решту залишила собі. А саме в цей момент, як стало відомо пізніше, так звані міністри, як щурі, добиралися до своїх крісел у заблокований людьми Кабінет Міністрів.

Ці дві події, можливо, не мають між собою нічого спільного. Але ще зовсім недавно ніхто не міг уявити, що декілька сотень молодих людей змусятьвід страху тремтіти владу і об`єднають  усіх небайдужих українців.Тисячі людей,які щодня стоять на холоді, жертвують на потреби Майдану гроші, речі, продукти,в один момент перестали боятися владних щурів.

Коли парламент не проголосував за відставку уряду, люди на Майдані та наметовому містечку ні на секунду не відчули розчарування чи втрати сенсу своєї боротьби. Розуміючи, що вже не політики вирішують долю України, а об`єднані Майданом люди,розуміють, що саме вони змусять Януковича та його банду тікати.Коли отримав від друзів і родичів зо два десятки телефонних дзвінків, мовляв, все пропало, вони не проголосували, довелося заспокоювати, що все нормально – Майдан є і буде стояти до кінця. Опозиційні політики і влада повинні зрозуміти, що люди, які стоять зараз на Майдані, вже не бояться бути обдуреними. Бо недопустять жодних тимчасових домовленостей опозиції з владою і не підуть з площі, поки не буде повної капітуляції діючого режиму.

Ми віримо в нашу перемогу, а песимістів просимо не турбувати.

Андрій Скоп, редактор газети "Своє слово"

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

05 12 2013 20:54
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ