RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Майдан готовий діяти вже сьогодні

Зрозумівши, що Майдан ззовні знищити у режиму сили немає, про що говорилося і писалося вже неодноразово, влада перейшла до реалізації іншої стратегії – диверсійної.
Майдан готовий діяти вже сьогодні Фото: AFP

Майданом сновигає чимало перевдягнутих міліціонерів та ще більше провокаторів, які поширюють  вигідні для влади сценарії розвитку подій. Окрім інформаційних провокацій, провладні сили почали також завдавати дошкульних ударів у серце Майдану – волонтерський рух. Відомі випадки, коли так звані "волонтери" поширюють отруйні продукти, чай із клофеліном. Отруїли навіть київські бювети, звідки повстанці черпають воду. Однак такими діями влада тільки доводить те, що вона так і не зрозуміла сутності Майдану. Так виходить, що десь там на горі, де приймаються рішення, справді вважають, що майданівцям щодня платять гроші. Якщо б це було так, то стратегія дрібних диверсій могла б спрацювати.

Утім Майдан – це живий організм, такий собі мурашник, в якому кожна мураха виконує соціально значиму функцію, а всі разом утворюють колективний розум, який неможливо знищити, вилучивши кілька десятків мурах.       

Майдан постійно удосконалюється, еволюціонує. Він вчиться реагувати на нові загрози, постійно вигадує нові методи протидії ворогові. Все, що влада робить проти Майдану, йде йому на користь і робить сильнішим.  Майдану потрібні лідери лише для того, щоби відстоювати його головні вимоги. Водночас, політики не можуть заробити дивіденди, якщо йдуть проти  ідей і потреб Майдану.

Майдан сам знає, що потрібно робити далі. І він знайде людей, які стануть інструментами в його руках. Майдан – це живий механізм, який не може чекати, він готовий до дії. Він буде діяти вже сьогодні.  

Андрій Скоп, редактор газети "Своє слово"

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

06 02 2014 21:10
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ