БЛОГИ

Корупція у владі вбиває

Підтверджую інформацію про причетність до схеми БРСМ людей з орбіти глави держави.

Факти, викладені  учора журналістами  програми ЦРУ на каналі 24 доводять: за рік після трагічної пожежі родичі загиблих та постраждалі лишилися самі зі своєю бідою і геть зневірилися в існуванні справедливості.

26 липня 2016 року наш Рух виграв апеляцію в колишнього заступника генерального прокурора Даниленка, який зупиняв в жовтні 2014 року правоохоронні органи, зокрема перевірки МВС

9 місяців безперервної боротьби руху "Справедливість" лише за відновлення кримінальної справи. Справи проти тих, хто кришував такі нафтобази. Задля справедливості для людей.

Однак злодії у владі досі не покарані. Вкрадене з України на офшорах.

Більш того, зараз влада намагається закрити нам рота через подання касації на вже виграні нами суди.

Причетність колишнього керівництва ГПУ до палаючої нафтобази під Києвом поза сумнівом. Корупціонери у владі лише протягом 2014-2015 років завдали збитків державному бюджету на більш ніж мільярд гривень. Їхня злодійська діяльність забрала життя п’ятьох рятувальників.

Саме тому ми не зупинимося. 

Ми вимагатимемо справедливості, покарання прокурорів-здирників і гідного відшкодування сім'ям загиблих рятувальників.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Facebook та Twitter. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

16 09 2016 15:05
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ