CУСПІЛЬСТВО БЛОГИ

Кілька правильних питань від Януковича

Так, він все ще живий, але вже не дуже легітимний.
В.Ф. Янукович дав інтерв’ю "Аргументам і фактам".
Кілька правильних питань від Януковича Фото: yanukovychleaks.org

Основні посили зрозумілі навіть тим хто не читав:

- Ето ні я, міня подставіл Льовочкін, 

- хунта здєлала войну,

 - по локоть в крові,

- мнє больно відєть,  

- ні я ні сини нічего не воровалі

- сельскоє хозяйство в опасності

- надо розоружить одніх, прізнать другіх,  мєня вєрнуть

Але з цим все зрозуміло. Ніхто ж не сподівався почути:  

- пробачте мені, 

- ось ваші гроші, 

- ви молодці.

Це інтервю треба обізатільно прочитати Порошенку, Яценюку і другім власть імущім…там є пара вопросов до них: 

- А у нынешней власти я хочу спросить: почему до сих пор не закончено расследование фактов гибели «Небесной сотни» и погибших работников правоохранительных органов? Наверное, боятся раскрыть всю правду о произошедшем?

- Лозунги о верховенстве права, независимой судебной системе, высоких стандартах жизни - это хорошо. Но, к сожалению, за истекший год по всем этим аспектам состояние в Украине заметно ухудшилось.

украинские власти неоднократно обвиняли вас в финансировании ДНР и ЛНР…

- Это циничная ложь... Ни Наливайченко, ни его коллеги не представили ни одного доказательства, подтверждающего эти обвинения.

У меня нет и никогда не было никаких счетов за рубежом. Моими адвокатами  поданы запросы в более чем 40 стран мира с требованием подтвердить или опровергнуть нахождение моих активов. Прошли месяцы, но ни одна страна не подтвердила факта наличия у меня таких счетов.

Сподіваюсь в наших обранців є відповіді на ці питання, бо пригадую Янукович вже переміг  один майдан, просто почекавши кілька років, це вселяє в нього надію, що він насправді не людина, а грьобана птіца фенікс.

І возраждається він на фоні бездіяльності "нової влади". Суть така: треба просто почекати коли вони опозоряться, і вєрнуть в страну билой порядок. 

Треба просто почекати і всьо буде заїбісь. Це ж основний месидж Путіна своєму народу.

А ще з нього мало би бути зрозуміло всім президентам - всьо тимчасово і всьо не розрулиться само собою, тобто розрулиться але не так як би хтілося . 

І навіть якшо лігітімич думає, шо всьо замутили якіта врагі, то хунтікам мало би бути понятно, шо народу похєр фамілія прєзідєнта. 

Народ хоче рішучих кроків і реальних змін.  

 
Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Facebook та Twitter. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

24 12 2014 13:03
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ