БЛОГИ

IT-спеціалісти вимагають від влади перейти від економіки проїдання до економіки розвитку

Коли немає повітря споживчого ринку, будь-який стартап приречений на вимирання.

Загальна політика уряду така, що кожен прем‘єр намагається якомога скоріше витрясти з українців все більше грошей з їхніх кишень. В країні дуже низька інвестиційна активність. В країні просто не має грошей. І це відображається на найприбутковішій і найперспективнішій галузі економіки України - ІТ індустрії. Тому ми, активісти громадсько-політичного руху В. Наливайченка "Справедливість" вирішили зібрати IT-спеціалістів із різних регіонів та почути з перших вуст, у якому напрямку рухатися, щоб реалізувати IT потенціал в Україні. Адже поки IT ринок немає чітких правил роботи. Чому наш рух загострив увагу саме на цьому секторі? Відповідь проста: IT в Україні є ключовим компонентом її майбутнього економічного успіху. Сьогодні обсяг експорту програмних послуг та розробки програмного забезпечення з України складає близько 2 мільярдів доларів на рік.  Про важливість IT красномовно свідчить статистика: у 2011 році вперше в історії цієї держави IT-сервіси навіть перевищили обсяг експорту української зброї! Але державі байдуже. Вона продовжує прописувати тендери під кілька крупних корпорацій і не думає про майбутнє.

При цьому ITшники не просять фінансової підтримки у влади, не кричать, щоб їх звільнили від податків. Вимагають лише одного: негайно перейти від економіки проїдання до економіки розвитку, інакше ситуація зі споживчим ринком України стане просто катастрофічною. Правила гри на українському ринку ІТ-технологій треба міняти. Інакше жодний стартап не виживе в таких умовах.

Руслан Колєсніков, заступник керівника громадсько-політичного руху В. Наливайченка "Справедливість".

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Facebook та Twitter. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

07 06 2016 17:20
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ
СТАТТІ