ПОЛІТИКА БЛОГИ

Хто в хаті господар, або Росія ближче ніж ми думали

На кожну дію є протидія
Не треба недооцінювати свого ворога – це робить його сильнішим.
Хто в хаті господар, або Росія ближче ніж ми думали Художник: Юрій Журавель

Одразу зауважу, що всі думки викладені тут не претендують на однозначність. А ті хто шукає одного рецепту виходу із ситуації, може сміливо закрити цей текст.

Почну з далеку. З тих часів коли суспільство жило надією на підписання асоціації з ЄС. Просто давайте подивимося збоку на дії гаранта та на його слова.

Наш єдиний шлях це шлях у Європу – каже Янукович. А сам святкує з Путіним, Кірілом та іншими піднебесними Хрещення Русі.

Святкують оточені силовиками щоб ніхто навіть не думав порушити «зближення з богом», та увага: обговорюють питання безпеки.

 В той же час не їде на вшанування жертв Волинської трагедії, де президента Польщі вшановують яйцем. 

Весь час Віктор Федорович заявляє, що асоціація буде підписана, а сам їде в Москву. Після того у Вільнюсі провалює підписання.

Далі гарант каже що аплодує людям які вийшли на майдан, 

а вночі Беркут жорстоко розганяє людей щоб встановити йолку.

Президент каже - я не вкурсі мене підставили. А тепер просто на хлопський розум. Якби підставили таку людину як Янукович

то ті хто це зробив висіли б під обід на тій йолці гарними герляндами.

Думаю Янукович вирішив показати – хто в хаті господар. І не варто думати, що президент прорахувався, що він тупий чи ще щось таке. Ні, він чітко знав, що є люди які не будуть терпіти такого свавілля і підуть штурмувати адміністрацію. Можливо це знання було підкріплене ще якимись домовленостями з радикальними лідерами ми цього не знаємо і дізнаємося не скоро, але думати що президент не розраховував на таку реакцію значить грати в його гру. 

Фото: Дмитро Ларін

Не правий Петро Порошенко коли заявляє, що ці хлопці проплачені «Тітушки». Ні, Петре Олексійовичу, і думаю,  ви мали б бути вкурсі, що хлопців поставили в такі умови, що не штурмувати гірше ніж штурмувати. Вони так чинять бо в них є честь і їм нічого втрачати, а не за бабло. Це значить як тільки вони дізнаються, що їхні лідери  домовилися з владою - то будуть «валити» лідерів. Можливо це і пофіг скажете ви, але я так не думаю.

Я впевнений, що у хлопців немає рожевих мрій про захоплення адміністрації, цей крок лиш для того щоб показати, що боротьбу В.Ф. розпочав  не з опозицією (якій до речі мало хто вірить), а з народом. І що цей народ не потерпить силової диктатури.

Звісно це так само вкладається в плани влади застосовувати силу. Янукович вибрав момент коли треба показати, що він зараз в силі як ніколи раніше, і що він надовго.

Краще зараз заібашити всіх недовольних ніж потім щось доказувати на виборах.

Хлопці штурмували АП для того щоб заставити опозицію і народ діяти. Не чекати, що влада скаже, не збирати мирні мітинги на післязавтра, не сподіватися, що Янукович піде у відставку чи стане демократом.

Прикро, що потрібно надіятися на опозицію, але дуже сподіваюся, що "три богатирі" знайдуть в собі сили не втратити цей шанс змінити Україну, що примарні натяки на краще майбутнє важитимуть для них більше ніж комфортні умови в яких вони перебувають зараз. 

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Facebook та Twitter. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

02 12 2013 13:22
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ