RSS
CУСПІЛЬСТВО БЛОГИ

Хто краде наші голоси

 Досі з'являється просто злива повідомлень про те, що влада нагло і цинічно коригує результати волевиявлення. Звісно, більшість повідомлень про втручання у результати волевиявлення ЗМІ не розкажуть - ви б швидко знудились від однакових новин, і перелізли б із новинних сайтів на ігри у Вконтакте чи зайнялись перепостами "афоризмів, нєподвласних врємєні".

Але я не про це. Не хочу переповідати номери дільниць і відсотки махінацій. Ви ж і без мене усе прекрасно знаєте і не вірите в те, що вибори відбулися без порушень, правда?

Я хочу поговорити про владу, яка фальсифікує. Владу, яка краде, яка бреше, підкуповує, продається. 

Влада погана, безперечно. На те вона і влада, щоб взяти на себе відповідальність, бути офірним цапом заради благоденствія народу. Але, хм, де вона? Де ця влада, яка фальсифікує, краде і вся така погана? Якийсь ефемерний Азаров підробляє протоколи, викрадає печатки і б'є по писку опозиційних спостерігачів? Чи може це Янукович розпилює газ на дільницях? 

Та це ми, народ, самі і крадемо! Це ми фальсифікуємо свої ж вибори. Це ми, затуркані, тупі сидимо у дільничних комісіях і не усвідомлюючи всю ницість свого вчинку переписуємо протоколи на користь когось. Це ми б'ємо в писок того, хто "рипається", це ми залякуємо тих, хто від "неправильної" партії. І це ми настільки мляво "рипаємось", що часто не спроможні захистити свій вибір. Усвідомлюючи себе хорошими, на боці "добра", не забуваймо, що по інший бік - теж ми.

Давайте не будемо вигадувати крайніх, і не робитимемо з народу жертву. Вибори в Україні фальсифікує народ України. І робить це охоче, з тупою впертістю худоби. Все решта - народна шизофренія і фантомні болі демократії. Адже проти натури не попреш.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (1) +

Додати коментар

  • Анатолий Еремин2 листопада 2012 14:07
    Ага, у нас нiхто не краде, ми самi виннi! Так я тобi i повiрив! Відповісти
02 11 2012 13:50
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ
СТАТТІ