ПОЛІТИКА БЛОГИ

Грецька дипломатія і дефолт: спокій Яресько та істерика Порошенка

Після єхидства на адресу Греції мушу таки визнати - мені подобається, як греки ведуть переговори.

Звичайно, від нереформованої економіки та наслідків соціального популізму в масштабах цілої держави впродовж цілого покоління нікуди не подінешся. І дипломатія не порятує від цього, як би не упирався. Це для нас має бути уроком - якщо навіть країна ЄС, яка зневажає реформи, може опинитися на межі вильоту з єврозони з нецілком зрозумілими подальшими перспективами, то що очікує нанас?

Але дипломатія для того і існує, щоб виборювати найкращі умови в найгірших ситуаціях. І грецька дипломатія цим займається. Коли мова йде про інтереси твоєї країни, то зовсім не гріх і поплакатися, і поскиглити, і прикинутися дурнем, і прибрехати, і шантажувати. Усе заради поставленої мети.

Ось тут мені подобається Яресько, яка може спокійно заявити - дефолт, так дефолт, вибиваючи з кредиторів максимум. І зовсім не подобається Порошенко з МЗС, які істерично кричать про безальтернативність мінських угод, виграючи час не стільки для зміцнення обороноздатності, скільки для конституційної реформи під диктовку росіян.
Важко уявити греків в ролі таких невдах.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Facebook та Twitter. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

01 07 2015 15:10
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ