RSS
БЛОГИ

Говорити правду краще пізно, аніж ніколи, хоч і небезпечно…

Корпоративний вплив політичних команд на ЗМІ , це перша ознака збоченої форми демократії та один із основних признаків олігархії в Україні.
 Посадові особи середньої та низової ланки державного менеджменту  являються заручниками неефективної системи управління та доручень некомпетентних чиновників, які межують на рівні порушення закону. Особливо це прогресує у воєнізованих та правоохоронних структурах країни.  Очевидна потреба українського суспільства, під час війни на сході України, полягає у подачі військовими  комунікаційно-контентної правди, не важливо чи службовець на посаді чи без неї. Тому більшою загрозою аніж корупція в Україні, це є постмайданна брехня тих, хто на хвилі Революції гідності прийшов у органи влади і має політичний вплив на такі воєнізовані структури країни у публічній сфері.
Чому справжній український офіцер, професіонал, повинен чекати звільнення, щоб сказати правду?  Чому через таке приниження проходять українські військові? Адже в основі звання офіцера, лежить не тільки професіоналізм, а в першу чергу, морально етичні засади, такі, як честь та гідність.  А все тому, що суспільство втягнене в систему матеріального виживання і забезпечення своїх матеріальних  потреб. Тому, що сьогодні у сфері публічного управління, відсутня культивація морально - етичних принципів, а культивується лише матеріальна та політична вигода.
Нажаль, зараз  правда,  не є стандартом сучасної української армії, що бореться із тотальним цинізмом агресора. В такій ситуації, військовослужбовці поводять себе перш за все, як звичайні люди, а не як офіцери. Яскравим прикладом є поведінка колишнього спікера АТО Олексія Дмитрашківського, яка є цілком природна в розрізі сьогоднішнього стану етики українського суспільства, но не як поведінка офіцера.  Настав час суспільних змін, адже офіцери стали заручниками брудних політичних ігрищ олігархів. Не виключаю, що намагання екс-спікера АТО донести об’єктивну інформацію та правду, може бути використане в таких ігрищах групової політики лобістського штибу в Україні. Цьому потрібно поставити край.
Рано чи пізно правда стає відомою. Шкода, що мотивом говорити правду є порушення персонального, матеріального та особистого інтересу офіцерів. Таких випадків на сьогодні багато, вони озвучуються. Але із такими військовими, які це озвучують, розправляються у вишуканий цинічний спосіб. Говорити правду краще пізно, аніж ніколи, хоч і небезпечно…
Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

01 10 2015 11:00
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ