RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Голова НБУ не прийшла на засідання комітету з питань фінансів і банківської діяльності

Сьогодні відбулося друге у цьому скликанні засідання Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності. Засідання було дуже важливим, як на мене, з двох причин.

По-перше, Комітет вже має повноправного новопризначеного Голову - Сергія Рибалка, який тепер повинен проявити усі свої професійні навички та вміння, аби забезпечити ефективну командну роботу всіх народних депутатів-членів Комітету і, як результат, динамічно підключити Комітет, як центральний законодавчий орган у банківській сфері, до розв'язання нагальних проблем.

По-друге і, мабуть, ще важливіше, що на сьогоднішнє засідання була запрошена чинна Голова Національного банку України Валерія Гонтарєва аби провести спільне з народними депутатами обговорення проблем реструктуризації валютних кредитів та повернення вкладів населення.

Сказати, що ці проблеми є важливими - це не сказати нічого. Вони зараз нагальні, оскільки загальна фінансова ситуація в країні вкрай напружена, а падіння курсу національної валюти робить нас дедалі біднішими. Люди стрімко втрачають те, що зароблялося важкою працею. Свідченням критичності моменту є те, що чи не щодня відбуваються численні мітинги громадян під стінами різних державних структур. Зокрема, і вчора, і сьогодні громадяни пікетували під стінами нашого Комітету та Національного банку.

Власне, реагуючи на це, ми вирішили запросити Голову НБУ на сьогоднішнє засідання. Також, до участі у засіданні були запрошені представники громадської ради Національного банку України, громадських організацій та засобів масової інформації. Проте... сама Голова НБУ не прийшла.

Незважаючи на це, обмін думками таки відбувся, адже на засідання комітету було запрошено представників громадськості, журналістів. Робота була досить конструктивною.

Як результат, було прийняте рішення створити сьогодні ж колектив (робочу групу) з членів профільних комітетів Верховної Ради (фінансів та банківської діяльності, податкового та митного, бюджетного), НБУ та представників громадськості, основним завданням якої буде, перш за все, своєчасне розроблення законопроектів, що влаштовують усі сторони та внесення відповідних змін до проекту бюджету на 2015 рік.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

17 12 2014 14:24
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ
No articles
СТАТТІ