RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Голосування за напівфабрикат держбюджету - політичне рішення

Вчорашні голосування за закони, що формують Держбюджет завершили тритижневу роботу урядово - коаліційної команди.

Очевидні процедурні проблеми в першу чергу були повязані з тим, що Уряд був призначений лише декілька тижнів тому. Ще одна проблема - консерватизм старого  ну, дуже старого) апарату Кабінету Міністрів, який готував документи за кальками минулої епохи. Пять фракцій коаліції вперто доводили, що бюджет можна наповнювати не урізанням соціальних пільг, освіти та медицини, а фіскальним перекриттям олігархічних потоків. Підвищення акцизів, рент і повноцінний контроль за трансфертним ціноутворенням - довгоочікувана і правильна політика.

Більше того, ми змогли закласти низку потужних сигналів для підприємництва. Скорочення податків і зниження ЄСВ ще не є реформою. Але це кроки у правильному напрямку до відновлення економічного життя.

Багато справедливих претензій викликає голосування за напівфабрикат Держбюджету. Це - політичне рішення, яке чотири фракції коаліції взяли на себе. І питання зовсім не в бажанні поїхати на канікули: і я і більшість депутатів нікуди за кордон не збираємося. Просто часу на дебати не лишилося. Іншого шляху відновити співпрацю з життєвоважливими для України міжнародними фінорганізаціямии нема.

Тому критику сприймаємо. Виправляти ймовірні помилки готові на марші. Дорогу подужає той, хто йде.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

29 12 2014 17:07
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ