RSS
CУСПІЛЬСТВО БЛОГИ

Генерал. Він загинув, щоб ми жили

Рік тому, 29 травня пішов у небесну Гвардію генерал-майор Національної гвардії України, Герой України Сергій Петрович Кульчицький. Загинув, як справжній бойовий генерал, як воїн, у збитому терористами гелікоптері неподалік гори Карачун біля Слов’янська.
Генерал. Він загинув, щоб ми жили Фото: Андрій Парубій/facebook.com

Коли мені вдалося добитись формування перших добровольчих батальйонів і бійці Самооборони Майдану пішли в Національну Гвардію саме генерал Кульчицький взяв їх під свою опіку і пройшов з ними весь бойовий шлях - від Нових Перівців до Павлограда та Слов’янська і загинув він, коли їхав до своїх бійців. Я бачився з ним і в Павлограді і в Слов’янську незадовго до смерті. Бачив з яким захопленням мої хлопці дивились на генерала. Для них він став своїм. Гвардійцям він був справжнім батьком. Так вони його і називали - «Батя».

Працювали над відродженням Національної гвардії України як однодумці і соратники, разом і дуже щільно. Кожен у своєму напрямі – військовому і політичному. І у тому, що сьогодні Україну захищає високопрофесійна, бойова, сучасна Національна гвардія, величезна заслуга генерала Кульчицького. Тому майданівський батальйон Національної гвардії взяв почесне ім’я Генерала.

Схиляюся перед рідними Сергія Кульчицького. Нема тих слів які би втамували ваш біль. Але знаю – ім’я і пам’ять найріднішої вам людини буде жити вічно поки буде Україна і українці.

І хоч генерал не тут, він і зараз продовжує працювати для України. На його прикладі вже виховуються і будуть виростати покоління молодих українців.

Український офіцер. Бойовий генерал. Герой України Сергій Петрович Кульчицький.

Герої не вмирають.

Слава Україні! Героям слава!

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

29 05 2015 14:52
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ
СТАТТІ