RSS
ПОЛІТИКА БЛОГИ

Газпромівські медіа на теренах України. Перші номери газети “Вести”

До рук киян та жителів інших регіонів України потрапили перші номери газети "Вести". Попередні амбітні заяви головного редактора газети Ігоря Гужви про принципово нову газету, на практиці виявилися “мильною булькою”.

Звичайне “чтиво” для швидкого безкоштовного поширення та подальшого вжиття за призначенням (кому речі завернути, кому капелюшок зробити, а кому, вибачте, зад підтерти). 

Випуск такого значного як для України тиражу в 350 000 примірників газети, не міг відбутися без фінансової підтримки та покровительства лідера громадського руху "Український вибір" Віктора Медведчука, близькість до якого ніколи не приховував головний редактор газети "Вести" Ігор Гужва. А де Медведчук, там завжди російський інтерес і “вільна преса” (хто забув про кучмівські темники?).

Отже, в черговий раз через ЗМІ нам намагатимуться чіпляти локшину на вуха, нав’язуючи Євразійські перспективи, приєднання України до Митного та Євразійського союзів, економічну співпрацю з технологічно-відсталими, ресурсно-залежними країнами.


Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

17 05 2013 11:03
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ