RSS
CУСПІЛЬСТВО БЛОГИ

ГАВ ГАВ, Львівська ОДА

Щодо відключення електроенергії
Навіяно вчорашньою сесією облради. Коли кожен з доповідачів з питання відключень електроенергії демонстрував, що про дії свого колеги не знає.

Себто, той хто подає електроенергію не знає до кінця, що робить той, що продає, а ОДА котра мала б все зводити докупи робить вигляд, що це взагалі не її питання. Хоча Закон "Про місцеві державні адміністрації" каже інше. Та хто тепер читає якісь там закони?

Ну хай ім усім грець, невже очільникам виконавчої вертикалі так важко: зібрати "Укренерго", "Львівобленерго", пару радіостанцій і як мінімум державне ТБ на одну нараду (хоч питання рівня колегії). Вибити з перших двох графіки аварійних відключень (ГАВ) і домовитися з двома іншими про "біжучий рядок", і щогодинне оповіщення. Якщо до процесу залучити місцеві ради розсилкою у визначений час.. двічі в день... Доручити по аналогії діяти у районних адміністраціях і містах обласного значення.

"Космос" для Львівської ОДА і її нинішніх очільників. Мда, перевелись спеціалісти одначе....

Питання наступного, не 80 рівня - домагатися, щоб наші шахти в цей "зоряний" час коли стоїть все на Донеччині і Луганщині запрацювали. І ніби по профілю знову ж таки, та де там...

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
Розкажіть друзям!

Читайте новини також російською мовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

КОМЕНТАРІ (0) +

Додати коментар

10 12 2014 17:13
ТЕГИ: Львів
МЕДІА
iPRESS РАДИТЬ